Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Hana Gregorová dojala publikum i porotu v taneční soutěži: Jsem jediná stará raketa

  Soutěžící nové řady Let´s Dance | foto: Profimedia.cz

  Už od 3. března máme příležitost další řadu taneční soutěže na TV Markíza a i na Voyu. Nová série nám přináší představení plné elegance a emocí, kreativní kostýmy a uchvacující výstupy známých tváří. Na koho se můžeme těšit? Chybět nebude fotbalista, Victoria’s Secret modelka či šéfkuchař.

  Máme tu 9. sérii populární taneční soutěže s názvem Let’s dance, ve které soutěží v párech známé tváře ze Slovenska a Česka, soutěží se o titul krále a královny parketu. Letos v porotě sedí Ján Ďurovčík, slovenský choreograf, tanečník a režisér, Tatiana Drexler a Adela Vinczeová, slovenská moderátorka a spisovatelka.

  O titul bude soutěžit 11 českých a slovenských celebrit, šest mužů a pět žen. V prvním díle zazářila Hana Gregorová, která svým vystoupením dojala porotu a vysloužila si potlesk ve stoje. Spolu s Robertem Pavlíkem tančila waltz na píseň Chci tě líbat od Václava Neckáře, představení bylo věnováno jejímu zesnulému manželi a herci Radoslavu Brzobohatému. Dojalo to jak diváky, tak i porotu.

  „Těším se. Myslím, že v tomhle věku tam budu jediná ‚stará raketa‘. Doufám, že zvládnu alespoň první tance, a že mého tanečního partnera fyzicky nezničím,“ uvedla maminka Ondřeje Brzobohatého pro Televizi Markízu.

  Hana Gregorová a Robert Pavlík

  Mimo jiné se tam letos objeví i zpěvačka Tina, vlastním jménem Martina Kmeťová, jejímž partnerem bude Vilém Šír, vítěz loňského StarDance. Dále modelka Michaela Kociánová, historicky první Slovenka, která šla světoznámou přehlídku pro Victoria’s Secret. Nebude chybět ani herečka Petra Dubayová a Anna Jakab Rakovská.

  Mezi šesti muži se objeví slovenský fotbalista Ján Ďurica a Juraj Bača, což je slovenský moderátor pořadu Peče celá země. Dalším soutěžícím je Juraj Loj, kterého můžeme znát například z filmů Šarlatán, Prezidentka či seriálu Případy prvního oddělení. Dále pak herec Jakub Jablonský a redaktor Ján Tribula. O vítězství titulu bude bojovat i šéf kuchař Martin Novák ze slovenské show Na Nože.

  Fotogalerie