Z dcery Alex je hotový, syny ale Mareš nezanedbává: Na prkně válí stejně jako oni!

Aktuálně je sice celý pryč z dcery Alex, která přišla na svět na jaře, své syny Matěje a Jakuba Leoš Mareš (46) v žádném případě neodstavil na druhou kolej. Aktuálně si s nimi užívá pánskou jízdu u moře, kde celý den řádí na prkně nebo si užívají dalších sportovních aktivit. V tomto ohledu se moderátor nenechá zahanbit a drží se svými syny krok a na prkně docela válí!

„Tak nám zase tak moc ty děti zatím nevyrostly,“ vtipkoval Leoš Mareš u fotky, na níž jeden z jeho synů sedí na obří žluté lavičce, která může leckoho zmást. Na podobnou se shodou okolnostní nedávno usadila i Vendula Pizingerová s manželem Josefem a synem Pepíčkem, když se cestou do Albánie zastavili v Černé Hoře.

Moderátor z dovolené u moře vyskladnil fotek a videí pochopitelně více, a tak je naopak dobře vidět, jak jeho synové Matěj a Jakub vyrostli.

Leoš Mareš vzal syny na parádní dovolenou. Výbavu rozhodně nepodcenili.

Mareš, který se stal otcem docela brzy, minimálně na dnešní poměry, si s nimi může užívat kratochvíle, o nichž by se jiným otcům mohlo jenom zdát. O tom jsme se ostatně přesvědčili už loni, kdy vzal syny a svou maminku na dovolenou do Dubaje.

Samozřejmě k tomu přispívá i fakt , že je v mnohem lepší kondici než jeho vrstevníci, a tak může držet krok se svými dospívajícími syny úplně s přehledem. A to jsou mu nejen na prkně pořádnou konkurencí! 

Leoš Mareš na prkně válel už na dovolené v Dubaji.

Od dětství jsou vedení ke sportu, kterému se věnuje i jejich maminka Monika Poslušná, a tak se na dovolené rozhodně jenom neválí u bazénu nebo u moře.

Bude zajímavé si počkat na to, co bude Leoš podnikat s dcerou Alex, až trochu povyroste...

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře