Mareš z luxusu láká „obyčejné smrtelníky“ ke hře o bonbony!

25. července 2018
Leoš Mareš (42) patří mezi největší krále Instagramu. Není proto divu, že s ním chce „dělat partu“ nejedna společnost, která by ráda propagovala svoje produkty. Firmy to samozřejmě nechtějí zadarmo, a protože má moderátor rád luxus, plácne si téměř s každým. A to je ten problém. Že mu to už přestáváte věřit.

„Řekli jsme si, že jsme na dovolené a nebudeme řešit žádné komerční věci. Ale nakonec jsme si přece jen zahráli,“ láká Leoš Mareš ke hře s diskontním řetězcem. „Já jsem nehrála,“ ohrazuje se Monika Marešová. Té bychom to i věřili, protože Leošovu manželku si umíme představit na nákupech v Pařížské, ale ne v supermarketu, kterak se bije o levné máslo a mléko. To navíc ani nepije, pokud není mandlové, kokosové, rýžové, klasické kravské ona nerada.

„Ty už jsi dávno vyhrál, to si pojďme říct,“ usmívá se Monika a Leošovi svitne. „Ano, lásko, já jsem vyhrál tebe. Ale ty jsi nebyla v téhle hře...,“ reaguje Mareš„Já tam jezdila na páse,“ směje se Monika a otáčí se k hladině bazénu, který volně přechází v sytě modrou barvu mořské hladiny, jež má v oblasti souostroví Kyklady neuvěřitelnou barvu.

Moderátor se pak vrací k seriózní části sdělení, v němž vypíchává fakt, že tuhle hru můžete hrát nejen z Česka, ale i ze zahraničí. „S úžasem jsem zjistil, že můžu hrát i odsud,“ tetelí se blahem Mareš. Jistě. To první a poslední, na co na řeckém ostrově Mykonos myslíte, je hra o ceny a poukázky na nákup.

„Tak už mám balík vanilinového cukru a dvoje žvýkačky,“ raduje se pod Marešovým videem jistá Lucie, na kterou se ve hře usmálo štěstí. A šťastných výherců je samozřejmě mnohem víc! Tak doufejme, že balík cukru vyhraje i Leoš. Třeba se pak Monika naučí péct a na Instagramu se budou oba tetelit nad bábovkou nebo bublaninou. 

Co bude Leoš propagovat příště? Nejvíc by překvapil asi tím, kdyby jeden den nepropagoval vůbec nic, odložil svůj mobil a žil skutečný život bez tisíců přihlížejících za zády. Ale umí to ještě vůbec?

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:18 čtvrtek 22. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

  • 79
  • 17
  • 12
  • 8
  • 7
  • 6
Komentáře