Těžká cesta za vytouženým miminkem Leoše a Moniky: Terapie a sebeobviňování

14. října 2021
Vzhledem k tomu, že patří mezi nejoblíbenější páry Česka, mnoho fanoušků přálo Leoši Marešovi a jeho ženě společného potomka. Několik let se Leoš (45) a Monika (40) o dítě snažili, ale nedařilo se. Pár před časem přiznal, že museli vyhledat psychologa, a spekulovalo se o vážné manželské krizi. Jak nejsledovanější manželství začalo a jaké nástrahy museli Marešovi překonat na cestě k prvnímu dítěti?

Jejich láska začala jako z červené knihovny. Oba zklamaní láskou se šli pobavit na kamarádovu svatbu, Monice byla zima, a tak jí Leoš půjčil sako. Už tam přeskočila pověstná jiskra, od té doby bez sebe nedali ani ránu.

Jejich vztah vyvrcholil v roce 2017, kdy moderátor svou lásku požádal velkolepě i s ohňostrojem o ruku. O rok později se tajně vzali v kostele v Litomyšli. Pak mělo následovat miminko. 

Jenže to se právě stalo kamenem úrazu. Místo toho, aby se na společné děťátko těšili, začalo je to rozdělovat, a dokonce oba přiznali, že chodili na terapie.

Jedním z důvodů bylo i to, že se jim stále nedařilo počít dítě, což je velmi stresující věc, která nakonec může stát pár i manželství. Leoš Mareš s Monikou měli zkoušet všechno možné, dokonce prý docházeli i na umělé oplodnění.

Leoš Mareš s manželkou Monikou se těší na miminko.

„Chodím každý týden k psychoterapeutovi. Bavíme se o různých věcech a strašně mi to pomáhá. Je to jako s posilovnou. Nikdy se mi tam nechce. Uprostřed sezení je to občas dřina. Dělat na sobě je těžké,“ rozpovídal se moderátor pro časopis Esquire.

Otázky na miminko byly trýznivé

Monika už byla na otázku, kdy budou mít dítě, alergická, čemuž se nelze divit. Pro ženu je taková záležitost velmi frustrující a může to vést až k depresím a sebeobviňování, že není správná manželka.

V březnu se dočkají vytouženého miminka.

„Podle mě otázka typu plánujete děti… Podle mě se to moc naplánovat nedá,“ řekla před časem rozpačitě Monika.

„Někdy je potřeba i štěstí,“ doplnil ji pohotově Mareš.

A vypadá to, že konečně se štěstí usmálo i na tento sympatický pár. Sice se těhotenství snažili udržet pod pokličkou, ale na Monice už je bříško v pátém měsíci vidět, tak šli s pravdou ven.

Leoš Mareš s Monikou

„Klokan přiletí v březnu,“ napsal hrdě Leoš na Instagram a gratulace se jen hrnuly. 

Všichni to manželům přejí, protože sice žili doslova snový život plný cestování, drahých aut, večírků, ale to nejdůležitější jim scházelo. A teď budou kompletní.

Pro Moniku bude role maminky premiérou, Leoš má z předchozího manželství dva syny, Matěje a Jakuba.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Komentáře