Leoš a jeho další velké gesto: Monice k narozeninám složil píseň

Leoš Mareš složil manželce Monice narozeninovou píseň, ve které popisuje, jak se seznámili, a vysvětlil, proč své ženě říká „Avíku“. Skladbu nechal odvysílat v Ranní Show Evropy 2. A pozor, zazní i svatební slib.

Monika Marešová Koblížková (37) má dnes narozeniny a přání Leoše muselo dostat snad i největší cyniky! Na Evropě 2 v ranních hodinách zazněla skladba, kterou Leoš (41) složil manželce, přičemž hudbu doplnil videem zásnubních ohňostrojů, což byla show, kterou vloni na podzim Leoš uspořádal, když Moniku požádal o ruku. Autorem hudby je Daniel Hádl a v refrénu slyšíme hlas Heleny Zeťové.

„Začalo to nevinně na svatbě dvou kluků, venku trochu mrholilo, podal jsem ti ruku, sundal sako, zvednul deštník a už jsme tam stáli, jak kdybychom mířili už do katedrály... To, jak ses mi líbila, se nedá popsat slovy, holka, co je podobná Avatarovi!“

Takto Leoš zpívá (respektive spíše říká), jak se s Monikou seznámil a proč jí říká „Avíku“. Na to, co bude následovat, si raději připravte kapesník, jen pro nejotrlejší!

„Až se zítra ráno po noci rozední, budeme spolu, lásko, přesně tisíc dní. Těch posledních patnáct už jsme manželé, dali jsme si slib před oltářem v kostele. Slib je slib a nebyla to jen tři slova, chtěl bych je teď říkat pořád dokola! Já, Leoš, beru si tebe, Moniko, za svoji manželku a slibuju ti, že ti budu v dobrém i zlém, v dostatku i chudobě, v nemoci i ve zdraví oddaným a věrným mužem. A že tě budu navždy milovat,“ odříkal nakonec Leoš slib, který, zdá se, myslí tentokrát vážně.

Na závěr Leoš Monice ještě popřeje: „Hodně štěstí, zdraví, miluju Tě, Aví!“

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:08 5. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
Komentáře