Přijdou vám tři koncerty moc? Mareš jich chtěl mít mnohem víc!

Tři koncerty po sobě. Takovou nálož si na letošní rok nandal moderátor Leoš Mareš. Přestože se to může zdát moc, jeho původní plán byl podle informací Expresu spanilejší. Koncertů totiž údajně měl chtít mít rovnou pět!

Jediný koncert v životě. Tak Leoš Mareš nazval v roce 2017 svůj dvojkoncert v pražském Fóru Karlín. Role zpěváka se mu ale, jak se zdá, zalíbila. Rok nato totiž předčil sám sebe a uspořádal hned dva (již ne jediné) koncerty v pražské O2 aréně.

A ačkoliv se mohlo zdát, že si tím splnil všechny dětské sny chlapce z Berouna, vše je jinak, loni oznámil, že stejnou halu hodlá dobýt i letos, a to rovnou třikrát, což se v minulosti povedlo například kultovní kapele Lucie.

A právě to byl důvod, proč si měl podle informací Expresu Mareš usmyslet, že v naší největší hale uspořádá víc koncertů.

„Původně chtěl udělat pět koncertů, protože má pocit, že by klidně mohl vyprodat sedm hal. Když mu ale dost lidí řeklo, že nemá čas s ním dělat pět koncertů, skončil na čísle tři,“ sdělil nám dobře informovaný zdroj z moderátorova okolí.

Proč by si ale Mareš, o němž je známo, že sice zpívá nadšeně, zato ale vždy falešně a mimo tón, na svá bedra vzal takovou nálož?

„Chtěl překonat všechny před sebou a taky mu jde o prachy,“ vysvětlil nám náš zdroj, který tak tiše jenom potvrdil slova Romana Ondráčka, který o svém moderátorském kolegovi tvrdí, že je to „honibrk“, a to s vysvětlením, že mu jde jenom o peníze. „Dneska mu jde jenom o prachy, o Instagram a o to, aby prodal lístky za miliony,“ sdělil nám doslova Ondráček, který nemá o Marešovi valné mínění.

A jak chtěl Mareš vyprodat pět hal? Stejně jako nyní tři. „Volné PR na Evropě 2 funguje. Leoš tam má volnou ruku a smí si promovat, co potřebuje. Jdou mu dost na ruku,“ vysvětluje náš zdroj. 

Informaci jsme se pokoušeli ověřit u samotného Mareše, který je známý svým megalomanstvím, do vydání článku nám ale na náš dotaz neodpověděl.

Nutno ale říct, že pokud si někdo myslel, že Mareš se třemi po sobě jdoucími koncerty v O2 aréně svou pěveckou kariéru ukončí, vypadá to, že s jídlem roste chuť a bude chtít pokračovat. To se ale budeme muset nechat překvapit.

My jsme jen zvědaví, kdy začne prodávat lístky na svůj „poslední koncert v životě“ a kolik opakování bude mít.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:14 11. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Super
  12
 • Haha
  8
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  6
Komentáře