Kazma nedá Marešovi pokoj. Vyhlásil novou sázku a Leoše trollí svými videi

Leoš Mareš takový trolling snad ještě nikdy v životě nezažil. Kamil Kazma Bartošek se rozhodl, že oblíbenému moderátorovi nedá pokoj, dokud mu nepředá klíčky od svého ferrari. Ačkoliv je kolem kauzy fingované autonehody hodně otazníků, Kazmovi se důvtip nedá upřít! A baví se i Leoš!

„Leoši, naval ferrari,“ to je věta, kterou oblíbený internetový bavič Kamil Kazma Bartošek v posledních dnech opakuje snad nejčastěji. Ten si na Marešův luxusní sporťák dělá nárok poté, co ho minulé pondělí lstí donutil řídit jiný vůz než trabant, přestože se Mareš vsadil, že bude do svého koncertu řídit jenom vůz této německé značky.

A i Marešovi zastánci, kteří by Kazmu nejraději doslova ukamenovali, musí uznat, že Kamil je opravdu vtipný. Svůj trolling totiž dovedl k dokonalosti, když si pořídil malý model ferrari, na kterém se prohání pražskými silnicemi a vyzývá Mareše, aby mu dal své auto.

„Leoši, my stále čekáme na ty klíče. Ti to strašně trvá. Jedu si pro ně asi,“ říká Kazma v jednom ze svých instastories, které slouží jenom k vtipkování na účet slavného moderátora. Zřejmé je to i z označení videí 1/10, což dělá právě Mareš. S tím rozdílem, že Kazma takto označuje všechna svá videa a pořídil si dokonce i tričko s touto číselnou kombinací.

Tím ale jeho trolling neskončil. Stejně jako Mareš i Kazma se vsadil o ferrari. „Leoši, jestli to auto do týdne dáš, veřejně slibuju, že v tomhle budu jezdit celý měsíc. Jako ty,“ říká Kazma, který do soutěže vtáhl všechny své i Leošovy fanoušky.

„Princip je takový, že kdo mě od příštího týdne uvidí v jiném autě než ve ferrari, tak mu ho dám. Proto, Leoši, potřebuju, abys nám ho už dal,“ říká na závěr videa Kazma a plně tím využívá Marešova mlčení.

Moderátor na dotazy týkající se ferrari a Kazmy neodpovídá, redaktoři Expresu mu zaslali už několik dotazů k nejasnostem kolem fingované nehody. Inkriminované místo nejenže jenom dva dny po nehodě vypadalo zcela jinak, ale Leoš se ani nevyjadřuje k tomu, proč jel do práce delší cestou.

To vše jen zavdává spekulacím, zda oba hrají s veřejností hru, ovšem Leoš tyto spekulace na svém Instagramu vyvrací, nebo si Bartošek jako první dovolil takto zesměšnit moderátorskou star, protože prostě a jednoduše chce snadno a rychle přijít k cizímu ferrari za osm milionů korun. Důležité ale je, že Kazmova videa nakonec pobavila i samotného Mareše.

Jen škoda, že na Kazmovo video nereagoval stejně vtipálkovsky. Místo toho sepsal pětibodový „pamflet“, ve kterém se od chování svého současného rivala distancuje. Možná, kdyby nebyl upjatý jako ekonom, tato rozepře by mohla být zábavnější. Mareš ale místo toho Kazmovi stroze vzkázal, že jeho ferrari nikdy nedostane. 

Tak se necháme překvapit. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:24 27. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  106
 • Super
  18
 • Tvl
  14
 • Sladký
  12
 • Haha
  11
 • Cože
  11
Komentáře