Sázka byla špatně nastavená! Kazma konečně promluvil o válce s Marešem

Internetový bavič Kamil Kazma Bartošek prostřednictvím svého Instagramu vyzval k pěstnímu souboji Leoše Mareše, důvodem je samozřejmě přislíbené ferrari, na nějž Bartošek stále čeká. Souboj byl samozřejmě nadsázka, ale co si Kazma doopravdy myslí o sázce, jejíž porušení je podle mnohých za hranicí etiky?

Po fingované dopravní nehodě, která stále nemá rozřešení, komunikoval Kazma s veřejností i médii v posledních dnech jen skrze svůj účet na sociálních sítích, hlavně skrze Instagram, kde nejenže vyzýval Leoše Mareše k tomu, aby mu „navalil klíčky od ferrari“, ale počátkem tohoto týdne ho navíc vyzval na pěstní souboj ohledně slíbeného ferrari.

Pro Expres ale nakonec udělal výjimku. „Pěstní souboj byla taková nadsázka. Ale myslím si, že kdybychom šli do souboje o ferrari, tak bychom v tuto chvíli vyprodali O2 arénu. Leoš dokonce potřetí za krátkou dobu,“ sdělil nám Kazma, který by ale podle svých slov s Marešem jenom nerad vstupoval do ringu.

„Leoš je momentálně ve formě, takže by mi nařezal,“ myslí si Bartošek a stále čeká na ferrari.

Momentálně to sice vypadá, že mu ho Mareš rozhodně nedá, protože slavný moderátor zpochybňuje způsob, jakým ho Kazma donutil sázku prohrát, ale Bartošek si myslí, že pravidla Leošovy sázky neporušil.

„Ona ta sázka byla od začátku špatně nastavená a podle mě si Leoš vůbec neuvědomil, co se může stát. Nepočítal s tím, že toho někdo využije,“ vysvětluje Kazma.

Jeho jsme se i zeptali, jak je možné, že jenom dva dny po události to na inkriminovaném místě vypadalo jinak než v době údajného natáčení, a proč jel Leoš v den fingované nehody do práce cestou, která pro něj znamená zbytečnou zajížďku.

Na to Kamil ale již odpovědět nedokázal, nebo spíše nechtěl.

„Nic neřeknu. Co si nevypátráte, tak to vědět nebudete,“ sdělil tajemně na závěr bavič.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 30. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  155
 • Super
  36
 • Cože
  31
 • Tvl
  25
 • Sladký
  18
 • Haha
  14
Komentáře