Nešlápla Machálková s Tváří vedle? Podle diváků je nejslabší ze všech řad!

Pokud si Leona Machálková myslela, že díky účasti v novácké show Tvoje tvář má známý hlas opráší zašlou slávu, přepočítala se. Diváci fenomenálního pořadu jsou totiž nekompromisní a muzikálová zpěvačka je pravidelným terčem kritiky. Prý je nejhorším účinkujícím všech řad pořadu!

Patří mezi nejobsazovanější muzikálové zpěvačky, a nejenže již dávno na konkurzy nechodí, ona role si už vybírá. Diváky show Tvoje tvář má známý hlas ale svým projevem nenadchla. Leona Machálková podle nich daleko pokulhává za ostatními účinkujícími.

Jak jsme vás minulý týden informovali, diváci pořadu se hněvali, že celé kolo vyhrála Leona Machálková, když daleko lepší byla herečka Aneta Krejčíková. A rozhodně nit na ní nenechali suchou ani tento týden, přestože tentokrát vyhrála právě Krejčíková, která dokonale předvedla Mariku Gombitovou.

„Nějak mi mezi ně nezapadá Leona. Nevím pr, ale zatím se mi nelíbila v žádném kole,“ napsal jeden z diváků a vesměs všichni diváci se s tímto názorem ztotožňují. Divákům nejvíc vadí, že je z ní cítit nepřejícnost.

„Přijde mi, že je na ní vidět extrémně, jak je ambiciozní. A navíc opravdu ty holčiny zpívají lépe než ona. Neberu jí píli a snahu, ale u mě si sympatie nezískala a její vystupování a projev mi přijdou takové přehrávané. Prostě tak nějak trapné,“ myslí si další z diváků.

Je tak otázkou, zda Machálková již teď své účasti v show nelituje. Zatímco opěvované Jitka Boho a Aneta Krejčíková neměly co ztratit a naopak se staly miláčky publika, jí je vyčítáno, že tragický není jenom její zpěv, ale i pohyb, a patří tak mezi nejslabší interprety ze všech řad. Tak uvidíme, jestli se Leoně podaří publikum přesvědčit, že se v ní diváci spletli.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 23. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  60
 • Haha
  22
 • Trapas
  19
 • Tvl
  12
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat