Pařmen Leo Beránek se bude ženit: O 43 let mladší snoubenku si vezme na netradičním místě

22. září
Když se objevily fotografie, jak půvabná Kateřina vodí byznysmena Lea Beránka po bujarém večírku karlovarskými ulicemi, mnozí si říkali, že tento románek dlouho nevydrží. A že jde o klasický výstřelek staršího muže s výrazně mladší dívkou. Jenže milovník luxusních značek a dobrého šampaňského zřejmě ve vnadné brunetce našel lásku svého života. A tak si ji už za pár týdnů vezme za ženu!

Známý podnikatel a král večírků randí s Kateřinou už bezmála čtyři roky. Dělí je sice od sebe 43 let, ovšem jejich vztah klape náramně.

Když to jen jde, Beránek si k sobě Kateřinu pořádně přitáhne, rádi spolu zapózují. Teď se byznysmen rozhodl pokročit dál.

Jeho brunetka dostala prstýnek s velkým diamantem a řekla „ano“. Ačkoliv podle slov Lea Beránka příliš na výběr neměla!

„Nedělal jsem kolem toho žádné divadlo, na to já nejsem. Prostě jsem to oznámil a bylo hotovo!“ prozradil pro Expres.cz byznysmen.

Noční tahy Vary bývají ty nejlepší.

Do chomoutu se žene poměrně rychle. Na žádné do roka a do dne Leo Beránek nehraje, naopak bude svatba už skoro za měsíc!

„Brát se budeme v první polovině listopadu tohoto roku v Las Vegas,“ dodal boháč, který se musí na vyhlášeném místě klubů a kasin cítit jako doma.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře