jít naiDNES.cz

V Hotelu Paradise měl sex s Nelou, pak zkoušel rap. Dnes se po Leovi Beránkovi slehla zem

Leo Beránek býval pěkný rebel. Co dělá teď? | foto: Koláž Expresu

Pamatujete si na reality show Hotel Paradise? Pak jste jistě dodnes nezapomněli na arogantního mladíka Lea Beránka (28), který tehdy ve vile před kamerami souložil s pozdější vítězkou Nelou Slovákovou (28), ze které je v současné době vlivná instagramová blogerka. Dnes je tomu sedm let, co Beránek takto „zazářil“ na televizních obrazovkách. Kam se tento sebevědomý sígr poděl? V posledních letech toho zažil opravdu dost!

Leo Beránek měl na první pohled vždy život jako z pohádky. Měl bohatého otce, který mu koupil, na co si ukázal. Slavil úspěch jak u žen, tak ve světě sportu. 

Když se proslavil v reality show Hotel Paradise, řekl si, že dobyde i svět hudby. I přestože potřebný talent postrádal, stal se z něj velmi populární raper, jehož písně na YouTube viděly miliony lidí. Často byl sice terčem posměchu, ale svůj sen si splnil. 

Jako správného drsného rapera ho provázely slušné skandály. Zmínit můžeme to, co provedl, když v roce 2013 dostal anticenu Zlatý David pro nejhoršího zpěváka roku.

Přišel tehdy sebevědomě s partou kumpánů na pódium a začal nadávat svým kritikům. Rozmlátil cenu, poplival moderátora a podle serveru iDNES.cz dokonce zkopal náhodného kolemjdoucího.

„Napadený byl 83. ročník. Utrpěl pohmožděniny a tržnou ránu na hlavě. Police zahájila úkony pro podezření z výtržnictví. Nyní pátráme po pachatelích a žádáme svědky, aby se nám ozvali na linku 158,“ popsala tehdy policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Brzy poté byl Leo Beránek odsouzen za ublížení na zdraví. Vyfasoval rok za mřížemi. Poté, co se z kriminálu vrátil, to vypadalo, že se kompletně změnil. Hudbě se snažil věnovat dál, ale našel si přítelkyni, bývalou pornoherečku Connie Hozak, kterou si 4. července 2015 vzal. Rok nato se jim narodila holčička Violetta.

Podle snímků na Instagramu se zdálo, že narození dcery Lea donutilo sekat dobrotu. Každou chvíli dával najevo, jak svého prvního potomka miluje. Vypadal jako dokonalý táta. Jenže dlouho mu to nevydrželo.

Leo Beránek se svou dcerkou.

Leo Beránek se svou dcerkou

Loni v dubnu server Blesk.cz informoval, že Leo Beránek je nezvěstný a veškeré výdaje a výchova dcery padly na matku Connie.

„Doufám, že někde pláčeš a modlíš se. Doufám, že se tvoje duše mění a že najdeš svůj vnitřní mír, až budeš padat na kolena s modlitbou na rtech. Někdy se za tebe celé noci modlím, že jednou, jednoho dne možná spatříš světlo. Někdo říká, že by sis měl sám zažít to, cos způsobil. Ale já vím, že v životě dostaneš to, co jsi dal,“ napsala tehdy Leova manželka Connie na svůj Instagram. 

Leo Beránek se svou dcerkou.

Leo Beránek se svou dcerkou

Později ale Connie na sociální síti uvedla, že tato slova nebyla adresována jejímu muži. 

„Máme se dobře, tak se nepokoušejte prosím o něco jiného, ani se vám to nepovede, a nepouštějte se do mého manžela prosím,“ dodala.

Zajímavé ale je, že jejich společný instagramový účet před časem zmizel a po mladém páru není ani vidu, ani slechu. Je možné, že si jen chtěli dát trochu pohov od médií a sociálních sítí a začít žít život „normálních lidí“. To ale vzhledem k tomu, jakou oba mají minulost, půjde jen těžko...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:03 16. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  73
 • Super
  16
 • Tvl
  14
 • Cože
  13
 • Haha
  12
 • Sladký
  10
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat