Leova rodina mi chce ukrást dceru, říká playmate Connie. „Kašleš na ni a šlapeš,“ zaznělo

28. prosince 2021
Kontroverzní raper Leo Beránek si odpykává šestiletý trest za napadení a ublížení na zdraví, navíc k tomu musí vysvětlovat, jak se mu povedlo za mřížemi natočit klip k novému albu. Mezitím se venku rozhořel ostrý rodinný spor. Jeho exmanželka Connie Hozak obviňuje Beránkovu rodinu ze snahy ukrást jí dceru Violettu, navíc Leo se podle ní očividně vrátil k drogám, a tak prý není vhodné ani to, aby se vídala s ním. Ozvala se ale Leova sestra, podle níž se Hozak o dítě nestará a raději jezdí za prací luxusní společnice!

Rodinnou válku odstartovala Connie reakcí na Beránkův nový klip Kluci z basy. V něm jsou vidět dceřiny fotografie, zazní tam i její jméno.

Na Instagramu se někdejší playmate vyjádřila, že by Leo měl rapovat spíše o tom, jak svojí manželce držel u hlavy pistoli a vyhrožoval jí smrtí. Ji ani dceru si prý nezasloužil a Expresu následně Connie řekla, že exmanžel klipem jejich dítě akorát zostudil.

S tím ale nesouhlasí Beránkovo okolí, které tvrdí, že Hozak svého exmanžela psychicky ničila a podváděla. 

Ozvala se dokonce Leova sestra Gita. Ta říká, že Connie dlouhodobě zanedbává i péči o dceru Violettu.

„Connie se prezentuje jako matka roku a světice, občas hodí fotku s dcerou a připíše rozkošný komentář, jaká láska Violka je. Už ale nezmíní, že dceru odstěhovala ke své matce a babičce, aby mohla v klidu obrážet večírky po Praze a jezdit do zahraničí,“ píše Beránkova sestra.

„Dceru tak nevychovává ona, ale její matka. My bychom Violku samozřejmě také rádi viděli, máme na to i soudní rozsudek, ale ani ten paní Hozak nerespektuje. Za největší zrůdnost považuji zakazovat dítěti lásku k rodině, která paní Hozak i Violku celá léta podporovala finančně a poskytla jí azyl k bydlení,“ dodává Gita.

Leo Beránek s Connie Hozak se rozvedli.

Na oficiální instagramové stránce Leova nového alba se pak objevil i komentář, že Connie měla výchovu své dcery mnohokrát zanedbat tak, že dítě za celý den snědlo jedno jablko. A že matka raději jezdila za prací společnice do Německa.

Sama dítě nemá, chce mi dceru ukrást

O reakci na vyjádření sestry Lea Beránka požádal Expres.cz samotnou Connie Hozak. Ta vše označila za lži zhrzené ženy, která nemá vlastní dítě.

„K Leově sestře mám jen jednu věc: Ta by si na mě vymyslela cokoliv. Protože sama nemá v pětatřiceti letech vlastní dítě a je asi po deseti potratech, upnula se na Violettku a vymyslela si na mě kdeco. S Leovou mámou chodily na sociálku a vymýšlely si takové věci, že mi šla hlava kolem. Rok a půl jsem se s nimi soudila, protože mi chtěly malou vzít,“ říká Connie.

Connie Hozak

„Kdyby to, co si na mě Leova sestra a matka vymyslely, byla pravda, už by dávno sociálka zakročila a dali by dceru jim. Jenže sociálka ji svěřila mně do výhradní péče. To je asi ta největší odpověď a důkaz,“ dodává.

Leo se vrátil k perníku, dceru neuvidí

Zeptali jsme se jí také na to, zda hodlá dceru pouštět alespoň k otci, tedy samotnému Beránkovi.

„Jejich vztah jsem podporovala. Violettka za ním chodila pravidelně na návštěvy. To Leo ještě sliboval, jak s ní chce udržovat vztah a chce co nejdříve na svobodu kvůli ní. Nasliboval jí hory doly, jak bude co nejdříve venku. Jenže se chová opačně a akorát jí tím ubližuje,“ míní Hozak.

Leo Beránek si mezi spoluvězni udělal spoustu přátel.

Poté, co viděla exmanželův nejnovější klip, prý dokonce zvažuje přijmout opatření, která by styku dcery s ním zabránila.

„Poté, co jsem viděla, jak vypadá a jak se vyjadřuje, pochybuji o jeho střízlivosti a psychickém zdraví. Je mi jasné, že se vrátil k perníku a práškům. Nejsem si úplně jistá, jestli je tohle pro malou vhodné. Zřejmě budu muset po nějaké odborné konzultaci udělat určitá opatření a začít ji před tímhle chránit a nevystavovat ji tomu,“ uzavírá Connie.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:55 středa 27. dubna 2022. Anketa je uzavřena.

  • 22
  • 14
  • 8
  • 5
  • 3
  • 1