Lenka Zahradnická se ztrácí před očima! Kam se podělo její bujné poprsí?

Lenka už nemá takové vnady jako v minulosti. | foto: Tilen Vajt

Herečka Lenka Zahradnická (33) vždycky patřila mezi obdařené ženy, které měly opravdu naditý dekolt. Jenže najednou sympatická herečka začala hubnout ohromnou rychlostí a přišla i o své vyhlášené vnady, které ukázala i před kamerou. Jak to že tolik začala shazovat?

Krásná herečka Lenka Zahradnická vždycky byla holka „krev a mlíko“. Nikdy se za to nestyděla a dělala z toho spíš svou přednost. Točila seriály, kde se hodila do rolí obyčejných holek, které mají nějaké to kilo navíc a na hrudi nejsou zrovna ploché.

Jenže po porodu se najednou začala ztrácet před očima. Hubne a hubne, až začíná vypadat jako tyčka. Snaží se to sice zakrýt větším a tmavým oblečením, jenže místo krycího manévru to spíše ještě více zvýrazní.

Ty tam jsou její bujné vnady, které dominovaly celé její postavě. Najednou už to není ta sexy žena, kterou je za co chytnout, ale stává se z ní o polovinu lehčí kopie bez výrazného poprsí či zadku.

Kila dole Lence sluší, je na ní vidět, že je pyšná, jak se dokázala po porodu dát rychle dohromady. Shodila dokonce více, než měla před porodem. Ale málokdo v ní už poznává tu kypřejší dívku, která jde příkladem obyčejným holkám, jimž ukazovala, jak se má vypadat.

Hlavně její fanoušci musí zaplakat, že už to není taková prsatice, jako dříve bývala. Ale zase má krásné hubené nohy, které teď nejčastěji ukazuje, protože jsou teď její předností místo ňader.

Fotogalerie

Komentáře