Odvážná mamina Vlasáková: Předvedla se ve spodním prádle!

23. února 2016
Kdyby herečka Veronika Žilková sekla s herectvím, korunku zasloužilé matky mezi českými herečkami by získala bez rozmyslu Lenka Vlasáková. Čtyřnásobná maminka není ale žádnou uťápnutou domácí puťkou. V novém snímku Jak se zbavit nevěsty se dokonce předvedla jenom ve spodním prádle.

Fotogalerie

A nutno říct, že herec Jan Dolanský, za kterého je Vlasáková provdaná, a kterému porodila tři ze svých čtyř dětí, má být na co pyšný.

Nejen kvůli její postavě, ale hlavně výkonu, který předvedla v nové romantické komedii Jak se zbavit nevěsty, ve které ztvárnila moderní dynamickou ženu Evu, která vlastní cukrárnu, stará se o syna a musí krotit svou rázovitou maminku v podání Jany Švandové.

S bývalým manželem, kterého hraje David Matásek, má skvělý vztah, a jak říká její kamarádka „nebyli byste první, co se rozvedli a zase dali dohromady“.

Když dojde skoro k polibku a exmanžel ji pozve na drahou večeři při svíčkách, myslí si, že ji chce požádat o roku. A i když se opravdu znovu zamiloval a přemýšlí o svatbě, tak s někým jiným!

Pro Vlasákovou tak začíná boj, jak zničit svému exmanželovi svatbu a získat si ho opět jenom pro sebe. A i když film půjde do kin 28. dubna, už nyní se můžete podívat na první ukázky.

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:59 středa 22. června 2016. Anketa je uzavřena.

  • 32
  • 15
  • 11
  • 11
  • 11
  • 10
Komentáře