Co je to za kamioňačku? Televizní matadorka Hornová vyrazila na párty!

12. srpna 2018
Vedro na padnutí a plážový dress code vám nedávají moc prostoru k tomu, abyste na večírek vyrazili šik a trendy. Když navíc potřebujete nějaké to kilo skrýt, máte výběr ještě užší. Ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová (52) se s nastalou situací porvala po svém.

I když byste si raději nohy vyhodili na stůl nebo je naopak složili do lavoru s ledovou vodou, oslava 25. narozenin  domovské televize a tiskovka na téma podzimní schéma v jednom vám příliš šancí na domácí zevlování nedávají.

I Lenka Hornová proto vyrazila na pražskou Štvanici, kde se konala zmíněná párty, která se volně inspirovala dějem nového seriálu Krejzovi. Jenže co si obléct?

Hornová vytáhla ze skříně lososové šaty volného střihu, které byly na první pohled docela fajn. Bohužel dost záleželo na tom, z jakého směru zrovna přicházíte a z jaké strany fouká vítr. Vsadit na veselou letní barvu, která konvenuje s domovskou barvou Primy, byl správný krok. Šaty asymetrického střihu, který odhaloval kolena, už jsou ale námětem k diskuzi. 

Jako by si to uvědomovala, nebyla Hornová zpočátku v příliš dobrém rozmaru. Musela totiž překonat prašnou cestu kolem zaparkovaných aut a kamionů. Poté, co statečně jako malá skautka prošla „stezkou odvahy“, už její nálada byla mnohem lepší.

Každopádně je milé vidět, že se Hornová s přibývajícími léty vyrovnává poměrně vkusně a s citem. Známe celou řadu dam, které si věk v občance odmítají přiznat a za každou cenu se soukají do modelů určených pro jejich dcery a vnučky.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 10. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • 6
  • 6
  • 6
  • 5
  • 5
  • 4
Komentáře