Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Královna Felixova koncertu Lenka: Slavní muži jí padali kolem ramen, nechyběl ani „Hurikán“

  Lenka Dragounová byla hvězdou Felixova koncertu. Točili se kolem ní samí slavní muži! | foto: Lenka Dragounová

  Plejáda největších českých celebrit dorazila na narozeninový koncert saxofonisty Felixe Slováčka, který brzy oslaví osmdesátku. Lucerna však byla v úterý večer plná hlavně vnadné blondýnky, která se zdravila se všemi jako se starými známými. Řeč je o Lence Dragounové, která s Felixem řádila i na loňském večírku po premiéře filmu Jan Žižka. Expresu dokonce prozradila, že pomáhala celý večer organizovat!

  Podnikatelka a instagramová modelka ještě před pár měsíci tvořila pár s charismatickým hercem a dabérem Zdeňkem Mahdalem. Jenže jejich vztah krachl a od té doby se Lenka s jiným mužem neukazuje.

  Také do Lucerny dorazila sama, dlouho tak ale nezůstala. Za celý večer se po jejím boku vystřídala celá řada mužů.

  V první řadě to byl samotný oslavenec Felix Slováček. Spolu se ostatně znají více než dobře, jak už bylo zmíněno, leccos se toho napsalo o jejich společném dovádění na premiéře Jáklova Žižky.

  Expres.cz byl tehdy jediný web, kterému Lenka Dragounová poskytla vyjádření.

  „Vymyslel se tu příběh jenom proto, že se znám s Felixem více než dvacet let, konkrétně asi třiadvacet. (...) Jsme dobří přátelé a tohle nebyla žádná výjimečná akce. Takových akcí jsme za těch třiadvacet let zažili strašně moc a vždycky jsme se takto bavili a smáli. Vždycky. Znám se s Felixovým synem, ten mi dokonce psal, ať si z těch článků nelámu hlavu a kašlu na to, protože kdo mě zná, ví, jak to je. Znám se i s jeho bývalou přítelkyní. Celé je to úplně směšné,“ komentovala tehdy zprávy o údajném románku s Felixem.

  Lenka se svým skvělým kamarádem Felixem Slováčkem

  Lenka dala Felixovi set na rumy a obří čokoládu.

  Na úterním koncertu se skutečně dobře pobavila jak se Slováčkovou expartnerkou Lucií Gelemovou, jejíž účast všechny překvapila a zaskočila, tak i se synem Felixem juniorem.

  Lenka Dragounová s Felixem juniorem a Karlem Vágnerem

  Také se ale Lenka Dragounová velice vřele vítala i se spoustou dalších slavných mužů. Nechyběl mezi nimi třeba legendární „Hurikán“ Dalibor Janda. Ten dokonce sexy blondýnce vtiskl pořádný polibek!

  Lenka se setkala i s legendárním Hurikánem.

  Dalšími, koho okouzlila, byl třeba hudební producent Karel Vágner, zpěvák Michal David, houslista Jaroslav Svěcený či televizní moderátor Alexander Hemala.

  Lenka Dragounová s Alexandrem Hemalou

  Expresu Lenka prozradila, že do poslední chvíle nevěděla, zda na Felixův koncert dorazí. Stále se totiž léčí po zranění, které jí před Vánoci způsobil snowboardista, když ji srazil během lyžování.

  „Felix mě pozval již dávno, protože přese mě zároveň řešil i nějaké obchodní partnery na akci. Je to ostatně moje práce, jako bývalá manažerka a ambasadorka České Miss umím přivádět obchodní partnery do různých projektů. Kvůli svému rameni s rupturami a nálezy na krční páteři, což ještě doteď denně řeším na klinice v Olomouci, jsem sice nevěděla, zda dorazím, ale nakonec se to podařilo,“ řekla nám půvabná blondýnka.

  Okomentovala také svoje setkání s několika známými tvářemi.

  „Vzala jsem s sebou své dlouholeté přátele, moderátora Petra Jančaříka s manželkou Mirečkou. Byla jsem velmi příjemně překvapena, že snad všichni hosté z herecké i pěvecké branže byli moji dlouholetí přátelé, které jsem po delší době ráda viděla a pokecala s nimi o všem možném. Ať to byl Saša Hemala s manželkou Vlastičkou, Michal David, nebo Helenka Vondráčková,“ vyjmenovává Dragounová.

  Felixovi jako svému dobrému a dlouholetému kamarádovi předala dekorační set na rum a obrovskou čokoládu.

  „Večer jsem si vážně užila i s léky na bolest, nakonec jsme docela brzy odjeli domů. Mám na to smůlu, na Felixových sedmdesátinách jsem také byla po úrazu z lyží, tehdy mě v Itálii srazil lyžař, a dokonce jsem skončila na invalidním vozíku s několika úrazy a zraněními na noze, takže jsem z toho moc neměla, přestože to byla také krásná akce. Jsem výborná lyžařka, ale na tohle mám prostě smůlu,“ krčí Lenka rameny.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:39 pátek 1. září 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   60
  • Haha
   17
  • Tvl
   16
  • Super
   14
  • Cože
   11
  • Sladký
   7