Neděle 4. června 2023, svátek má Dalibor
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Konec Lela show na Barrandově: Potichu to stopli, říká zdroj Expresu. Co na to Soukup a Ceterová?

  Lela Ceterová posadila na „horké křeslo“ Karlose. | foto: Instagram, TV Barrandov

  Již několik týdnů se šíří spekulace, že manželka populárního MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) Lela (33) přijde o svou show v televizi Barrandov. Slovenská sexbomba i mediální magnát Jaromír Soukup (54) tuto informaci rázně popírají. Před časem Expresu oba vzkázali, že se počítá s natáčením dalších dílů. Od jejich vyjádření uběhly dva týdny, ale točit se ještě nezačalo a Lela přestala svůj pořad pravidelně promovat na sociálních sítích. „Potichu show stopli a už není ani v programu,“ upozornil důvěryhodný zdroj Expresu.

  V polovině března redakce Expresu upozornila na to, že se v zákulisí českého showbyznysu spekuluje o konci nepříliš úspěšného pořadu Lela show v televizi Barrandov.

  „Vysílání má být brzy pozastaveno,“ sdělil náš informátor, který si nepřál být jmenován. Důvodem má být údajně malá sledovanost.

  „Tak o tom skutečně nevím. S natáčením dalších dílů počítáme,“ reagoval tehdy majitel televize Barrandov Jaromír Soukup, který pak vyloučil i případnou přestávku natáčení.

  „Snad nemusím novinářům komentovat provoz televize. S pořadem počítáme a natáčet se bude,“ dodal mediální magnát.

  Podobně reagovala i Lela, která se podle všeho v moderování vlastní show našla a byla by velmi nerada, kdyby její pořad předčasně skončil.

  „Máte špatné informace. Lela Show bude pokračovat dál. Všechno je v pořádku a v pondělí se natáčí další díl,“ ubezpečila redaktory Expresu sexy Slovenka.

  Od vyjádření Lely a Jaromíra Soukupa uběhly dva týdny a je zajímavé, že na jejich slova ohledně natáčení dalších dílů zatím stále nedošlo. Manželka Karlose Vémoly navíc úplně přestala svůj pořad promovat na instagramovém profilu.

  Poslední příspěvek týkající se zmiňované show je společná fotografie s Agátou Hanychovou z konce února. Právě bývalá modelka, která čeká dítě s šéfem Barrandova Jaromírem Soukupem, byla jedním z posledních hostů Lelina pořadu.

  Zvláštní také je, že show už není na webových stránkách televize Barrandov mezi ostatními pořady. Není tedy divu, že se v kuloárech opět řeší, že zazvonil zvonec a pořadu Lela show je konec.

  „Další díly se nenatáčí a show už ani není v programu. Potichu to stopli,“ tvrdí zdroj Expresu, který má rozsáhlé kontakty v českém showbyznysu.

  S pořadem počítáme, tvrdí Soukup. Proč se ale nenatáčí další díly?

  Znovu jsme se zeptali jak Lely, tak Jaromíra Soukupa. Zatímco playmate tentokrát nereagovala, Soukup zopakoval, že s pořadem nadále počítá.

  „S natáčením počítáme a připravuje se. To je celé. To vám jistě potvrdí i paní Vémolová,“ napsal v SMS zprávě Soukup. Na otázku, proč se zatím netočí nové díly, ale nereagoval.

  Den po zveřejnění článku se Expresu ozvala i Lela. „Mám stále chřipku, necítím se dobře a děti jsou na tom stejně. Natáčení Lela show plánujeme v TV Barrandov,“ napsala manželka Karlose Vémoly.

  Podle zdroje Expresu by za údajným koncem vysílání pořadu Lela show mohl být mimo jiné fakt, že Soukupova společnost Médea čelí dalšímu insolvenčnímu návrhu.

  Tentokrát návrh podala Česká televize a firma Media Club. Podle insolvenčního rejstříku jim Médea dluží zhruba třicet milionů korun za poskytnutí reklamního prostoru. „Asi na Lelin pořad nezbyly peníze, i když ona za to moc nedostávala,“ odhaduje náš informátor.

  Show, v níž coby moderátorka vystupuje modelka a influencerka Lela Vémola, se začala na Barrandově vysílat teprve koncem loňského roku. Od začátku pořad čelil drsné kritice a posměchu. Zpočátku si Lela do své show zvala známé influencerky. Brzy ale lidem začalo docházet, že Slovenka už nejspíše nemá, koho by do pořadu dostala.

  V roli hostů se tak objevil její manžel Karlos, Soukupova partnerka Agáta Hanychová či Leliny nepříliš známé kamarádky, modelky či vizážistky, což se podle všeho odrazilo na sledovanosti. Talk show působí spíše jako „ženská drbárna“ a o kvalitě pořadu svědčí hodnocení na portálu ČSFD.cz, kde má pouze tři procenta a většina uživatelů v této databázi show hodnotí coby „odpad“.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Zmizení Shopaholic Adel ze sítí je o něco blíž. Nesmí streamovat na TikToku

  Influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel přišla o další účet na TikToku, autoři účtu EndgameAdel lidem...

  Matka na pervitinu a italská domácnost. Jak to bylo s vraždou dítěte v Mostě

  Premium Vyostřené konflikty, dvojí život matky, neúspěšné podněty sociálce, problémová čtvrť a drogy. Z pozadí sporu o tříleté...

  Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

  Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

  Kam zmizel lupič století. František Procházka podle svědků žije v Karibiku

  Premium Policie si chvíli myslela, že je František Procházka, který ukradl 540 milionů korun, po smrti. Jenže někteří Češi ho...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 4. června 2023, svátek má Dalibor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz