Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Lela zuří kvůli Karlosově filmu, čtvrt roku po premiéře: Udělali mě mohutnou, neumí natáčet!

  Když měl premiéru časosběrný dokument o slavném MMA bijci Karlosi Vémolovi (38), jeho manželka Lela se dmula pýchou, na červeném koberci zářila v třpytivých šatech a rozdávala úsměvy na všechny strany. Necelý čtvrt rok poté, co šel film Karlos do kin, se silikonová sexbomba svěřila, že ji hodně zklamalo, jak na kameře vypadala. Prý si přišla příliš mohutná a vinu hodila na filmaře!

  V polovině ledna měl velkolepou premiéru ve Slovanském domě v Praze dlouho očekávaný snímek Karlos, který mapuje život a kariéru slavného MMA bojovníka Karlose Vémoly.

  Za filmem stojí režisér Michal Samir, který je podepsaný například po minisérií Iveta. Filmař začal s Vémolou spolupracovat už před mnoha lety, kdy Karlos žil a pracoval v Londýně a široká veřejnost neměla ani tušení, že nějaký Vémola existuje.

  Kromě Karlose byla hlavní hvězdou výše zmiňované premiéry jeho manželka Lela, která byla na svého muže pochopitelně velmi pyšná a v ten večer vypadala v třpytivě černé róbě opravdu fantasticky.

  Na premiéře filmu Karlos samozřejmě nemohl chybět Karlos Vémola s manželkou...
  Na premiéře filmu Karlos samozřejmě nemohl chybět Karlos Vémola s manželkou...

  Zhruba dva týdny po premiéře se Lela na galavečeru Clash of the Stars redaktorovi Expresu svěřila, jak si natáčení snímku užila a že je ráda, jaký má film u fanoušků úspěch.

  „Premiéry dopadly výborně, užili jsme si to. Ohlasy jsou velmi pěkné, máme z toho oba dva dobrý pocit,“ usmívala se Lela.

  Sexbomba pak ale uvedla, že během natáčení byla většinu času buď těhotná, nebo čerstvě po porodu, což vše pochopitelně komplikovalo. „Není to nic jednoduchého, ale zvládli jsme to a film je na světě,“ řekla Vémolova žena, z jejíž reakce bylo už tehdy patrné, že jí nejspíše něco nesedí.

  Takhle já nevypadám! Je to o tom, kdo umí natáčet a kdo ne!

  Nyní modelka a influencerka řekla, o co se konkrétně jedná. Téměř čtvrt roku po premiéře dokumentárního filmu Lela veřejně zaútočila na filmaře a kameramany, díky jejichž „schopnostem“ prý vypadala na kameře příliš mohutná.

  „Ve filmu mého manžela jsem vypadala před kamerou obrovská a hodně z vás mě kvůli tomu kritizovalo. Jak můžete vidět, na TV JOJ byl ale tým šikovných kameramanů a obrovská teda opravdu nevypadám. Děkuji, chlapci,“ napsala ve stories na Instagramu Lela Vémola, která pak naznačila, že za optický klam mohou lidé zodpovědní za snímek Karlos.

  „Opět je to jen o tom, kdo umí natáčet a kdo ne. Je mi jedno, jestli se urazí lidé zodpovědní za natáčení filmu. Já jsem se mohla také urazit, protože jsem tam bohužel vypadala špatně a ve skutečnosti tak vůbec nevypadám. Tak se věci mají,“ vzkázala Lela.

  Fotogalerie