Úterý 17. května 2022, svátek má Aneta
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Sex nebyl a prsten vrátím! Lelino vysvětlení kauzy rozchod—návrat zavání

  Lela Ceterová | foto: Instagram Lely Ceterové

  Lela Ceterová (32) poslala Blesku dlouhou pohádku o tom, co se událo za sedmero horami Vémolandu, jak to bylo se zlým drakem milencem a proč už jsou s Karlosem zase jedna velká šťastná rodinka, dokud nezazvoní zvonec. No, je nám z toho lehce mdlo, protože Lela si v celém dopise mírně kálí do úst. Prakticky přiznává, že nasadila Karlosovi parohy, že se s ním plánovala rozejít, a útočí, na koho může. A její vysvětlení? Prý byla zmanipulovaná. To jí ale v tento moment už nikdo nevěří, sama si navíc ve svém dopise protiřečí. O mlácení, které mělo být hlavním důvodem k rozchodu, se mimochodem taky záhadně nezmínila ani slovíčkem.

  „Nejraději bych mlčela a zachovala si noblesu,“ zahájila svůj dopis Blesku princezna Lela. Noblesu už ale ztratila dávno. Noblesu by možná měla, kdyby se držela toho, co nejprve slíbila, a ke Karlosovi se už nevracela. Jenže ne, Lela s ním letěla do Dubaje, přestože se ho na smrt bála, protože ji přece mlátí...

  Tady jde noblesa stranou, tohle je fraška. A tak se nemůže divit, že je teď lidem k smíchu. Komedie, které na fanoušky hraje, jsou už přes čáru, stejně jako výhrůžky, jimiž během demonstrativního rozchodu častovala Karlose. Na něm nenechala nit suchou ani v „omluvném“ dopise. Podle ní je Karlos neklidný a není v pořádku, to kvůli tomu, že nemůže trénovat. Vykreslila jej tak v podstatě jako emočně nestabilního jedince, sama ale nezapomněla dodat, že se vždy snažila být tolerantní a chápavá.

  „Neměli jsme s Karlosem dobré období už dlouhou dobu, protože pokud Karlos nemůže trénovat a zápasit, není v klidu a v pořádku. Je nervózní, neklidný a rozhodí ho přímo cokoliv. Bohužel důsledkem toho je, že jeho náladu si odnáší nejbližší, a přestože jsem se vždy snažila být tolerantní a chápavá, nezvládala jsem to,“ řekla Blesku.

  „Byla jsem nejen po porodu, ale nejvíce mě poznamenal den po Lilinčině oslavě, kdy mě večer vezli do nemocnice a museli mě akutně operovat. Hormony udělaly svoje a absolutně jsem nebyla ve své kůži po všech stránkách. O to více mě trápilo, že byl Karlos hodně času pryč a jeho příchody domů byly pozdě v noci,“ pokračovala.

  Dříve to sváděla na prostitutky, milenky a striptýzové bary. Teď ale mlčí a o tom, kde Karlos celé noci byl, se vůbec nezmiňuje.

  „Rozhodla jsem se, že s dětmi odejdu kvůli nám, ne kvůli někomu jinému. Samozřejmě i přes větší klid a pohodu pro mě, Karlose a děti,“ navázala.

  Sama tedy v dopise přiznala, že Karlose plánovala opustit kvůli sobě, ne kvůli nikomu jinému, a to už před tím osudným mužem, co se jí pak připletl do cesty a měl ji celou magicky zmanipulovat. To, že by měla českého nebo slovenského milence, Lela mimochodem popřela.

  „V době, kdy jsem se rozhodla, že odejdu, mi nabídl pomoc právě tolik zmiňovaný kamarád a sponzor mého muže,“ tvrdí Lela, která ale na onom sponzorovi nenechala nit suchou.

  Zajímavé je, že se dříve Lela kasala tím, že žádného milence nikdy neměla, a o Karlosovi tvrdila, že je chorobně žárlivý. Až ale zjistíte, co tvrdí o sponzorovi a co všechno jí měl nabízet a darovat, zjistíte, že to bude spíše Lelin sponzor.

  „Chtěl mi podat pomocnou ruku při výběru bydlení. Začal mě doprovázet na obhlídkách, kam jsem se chtěla s dětmi odstěhovat a mít klid. Hlavně mi říkal hodně ošklivých věcí o Karlosovi a vytahoval jeho nálady, hříchy a podobně, pro které se mi Karlos ještě více vzdaloval, a utvrzoval mě v rozhodnutí odejít od něj. Nejvíce mě ale mrzelo, jak mi dával do hlavy pochybnosti o Karlosovi,“ tvrdí Lela.

  Karlos Vémola a Lela Ceterová na letišti po návratu z Dubaje

  A tady nám to zase nějak nesouhlasí. Lela přece chtěla od Karlose odejít SAMA. A tento muž jí měl pomáhat. V momentě, když už sama hledala byt s tím, že se odstěhuje, ji měl někdo manipulovat a říkat jí lži o Karlosovi? Co ji na tom mrzí? Vždyť v té době už sama ze své vůle obhlížela bydlení.

  Pak se Lela pustila do urážení onoho muže s tím, že jí je ho líto, že nemá s manželkou doma sex a že se chtěl nechat rozvést a dělal Lele návrhy.

  „Pán mi nabízel dovolenou, pomoc s bydlením, koupil mi diamantový prsten,“ tvrdila. Ten si Lela samozřejmě vzala a stále jej má u sebe. Zajímavé, dostávat toho tolik od pána, jehož podle Lely drží při životě jenom finance od manželky. A navíc tvrdit, že tohle není milenec, protože neproběhly rošťárny v posteli?

  Těžko říct, ale scházet se potají s cizím mužem a přijímat od něj dary, to už nějaké to paroží přece jen vašemu partnerovi nasadí. Co kdyby Karlos kupoval diamanty nějaké své „kamarádce“? Podle nás tedy není Karlos přehnaně žárlivý, ba naopak.

  „Technicky by intimita nebyla možná, i z důvodu porodu a další operace po porodu,“ dodala Lela. Ne, neřekla, že třeba miluje svého muže a nikdy by ho nepodvedla. Slyšíte dobře: k sexu nedošlo, protože byla v šestinedělí. 

  A tak na nás celý její dopis působí jako nepromyšlená a narychlo slátaná snůška řečiček, z nichž nevyšel s grácií absolutně nikdo, a celá kauza se tak slepila do podivné kuličky nejrůznějších pokusů o vysvětlení, která si navzájem odporují.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

  Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

  Češi řeší, čím topit. Proč bychom se neměli zbavovat plynového kotle?

  Premium Plynu pro domácnosti by mělo být dosti při přerušení dodávek z Ruska. Nedostatkový plyn sice zdražuje, ale rychlý...

  I vysokoškolák může být blbý, říká obávaný lovec z Novy Doktor Vševěd

  Premium Na úspěchu televizní soutěže Na lovu má Jiří Martínek velký podíl. Diváci žasnou nad jeho znalostmi. On žasne taky –...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 17. května 2022, svátek má Aneta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz