Dobří holubi se vracejí. Připomeňte si první rozchod Lely a Karlose, máme z toho déjà vu

13. ledna
Lela Ceterová (32) nedala Karlosi Vémolovi (36) košem poprvé. Už jednou se s ním rozešla, to právě kvůli tomu, že jí měl být zápasník nevěrný. Pamatujete ostatně na jeho domnělé milenky Lulu a Kristhin? Na milost svého rváče slovenská playmate vzala až poté, co ji zahrnul kabelkami a požádal o ruku. Teď se zřejmě Karlos ani tolik snažit muset nebude. Lela už je zase ve Vémolandu.

Jejich vztah je jako na houpačce. Lela se s Karlosem už jednou rozešla, to když ji měl podle jejích slov podvádět, kudy chodil. A že nejde slovenská playmate pro urážku nebo nějaké to ostřejší slůvko daleko, víme už taky.

„A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si nedáš foto s nimi? Nehraj to na Instagramu na rodinu, hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi, a mně už došla trpělivost. Lhaní bylo dost! S chlapy se fotíš zbytečně,“ zaútočila na něj třeba v minulosti pod snímkem, na němž se Vémola připravoval na zápas s dalšími sportovci. 

Zapomenout nesmíme ani na její legendární větu, kterou ho na sociálních sítích v té době pomyslně knokautovala: „Rodina je jen jedna. A tu ti kurva nedá.“

Tu napsala Lela zřejmě jako odkaz na Karlosovu údajnou nevěru s blondýnkou Kristhin Gomez. 

Pamětníci jistě pamatují také na údajnou milenku Lulu, která se na sociálních sítích chlubila fotkami z Vémolovy koupelny a pod jeden ze snímků dokonce provokativně napsala: „Ne Lela, ne Lili, jen Lulu.“ Navíc veřejně prohlašovala, že si se zápasníkem užívala, když byla zrovna Lela těhotná s malou Lilinkou.

Už tenkrát vše vyústilo v to, že se Lela odstěhovala za svojí rodinou na Slovensko. Dámy na Instagramu jí tleskaly a v jejím rozhodnutí ji podporovaly. Byla pro ně známkou emancipované silné ženy, která se nebojí odejít od partnera, přestože ji dříve považovaly za zlatokopku.

Následovaly prosby, pugéty, luxusní dovolená, kabelky, dojemné sliby i žádost o ruku a Lela byla zpátky u Karlose. V tu dobu se kasal, jak se změnil, a Lela jenom zářila, že si konečně uvědomil, co pro něj s dcerou znamenají.

Na Instagramu si hráli na dokonalou rodinku a Lela pěla na svého Karlose ódy.

„Skutečný vztah, to jsou dva nedokonalí lidé, kteří se odmítají vzdát jeden druhého,“ psala ještě nedávno s tím, jak Karlose miluje a jak je šťastná. Jenže to se v prach obrátilo. A s tím i veškeré instagramové pozlátko.

Karlose obvinila z nevěry a z toho, že ji udeřil, když držela měsíčního Rockyho v náručí. To Vémola popřel, podle něj naopak přišel Lele na nevěru on.

Teď už je Lela zase ve Vémolandu. Trochu zvláštní, aby se vracela k muži, který se ji nezdráhal udeřit. Minule odjela alespoň trucovat na Slovensko. 

Uvidíme, zda dá Lela vztahu finální k. o., anebo budeme pokračovat dalším kolem. Karlos každopádně už teď fanouškům slibuje, že se k celé situaci vyjádří příští týden ve své show.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:09 pátek 13. května 2022. Anketa je uzavřena.

  • 33
  • 9
  • 5
  • 4
  • 3
  • 3
Komentáře