Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  ONLINE: Svatební polibek Lely a Karlose: Teď přichází na řadu velkolepá párty!

  A je to tady! Dlouho očekávaná veselka propletená hádkami, rozchody, ale i velkou láskou mezi Karlosem Vémolou (37) a Lelou Ceterovou (33) se bude dnes konat na Občanské plovárně. Nemůže chybět spousta hvězdných hostů. Jako oddávajícího si zvolili herce Jiřího Krampola (84), coby zápasníkův svědek přijde lobbista Ivo Rittig (59). Kdo další si „pravou jihočeskou“ nenechá ujít a co se tam dělo až do finálního polibku? Expres pro vás tento velký den sledoval online.

  21:00 Po společném zpívání Pár přátel stačí mít, tancování se svatebčany a rozjetém mejdanu nastala i chvilka romantiky. Karlos si s partnerkou na molu, kde je oddával Jiří Krampol, „hodil“ svatební tanec. Hosté byli u vytržení z velkolepého ohňostroje.

  Ohňostroj nemohl chybět.

  Tanec dcery a táty.

  Karlos tančí se svou nevěstou Lelou.

  Karlos tančí se svou nevěstou Lelou.

  Všichni si natáčí, jak Karlos s Lelou tančí na molu, kde se brali.

  19:30 Lela dostala jako svatební dar opici: makaka. Celá udivená nemohla ani mluvit. Radost z ní moc neměla. MMA zápasník nakonec přiznal, že to myslel jako legraci, protože miluje film Dědictví aneb Kurvahošigutntág, kde Bolek Polívka dal milence Irence pštrosa.

  19:00 Karlos s Lelou si užívají česko-slovenskou zábavu, kdy jim zarapoval Rytmus jako dárek ke svatbě. Vystoupila i Natálka Grossová, za níž následně přišla maminka Šárka. 

  Ukázali snubní prstýnky.

  Ukázali snubní prstýnky.

  Karlos se chlubil svou nevěstou.

  Následovalo společné jídlo a přípitek. Servírovala se kachna i svíčková. Všechno kromě dekorace měl na starosti Karlos, který když nemá zápas, rád si dopřeje českou kuchyni.

  17:08 Samotný obřad je u konce, ale to neznamená, že tato „svatba století“, jak to Lela Ceterová sama nazvala, je u konce! Sledujte web Expresu a vše, co se dnes ještě odehraje, tu najdete!

  16:26 Jsou svoji! Lela se konečně dočkala, ale ještě je třeba vyřešit jednu věc, než se konečně bude slavit. Vémola totiž někde ztratil svoje děti! „Mohli byste nám přinést naše děti?“ křičel do mikrofonu před focením. Odměnou mu byl smích pozvaných: „Tak si uděláš další!“

  Manželé Vémolovi

  16:11 Příchod nevěsty ohlašují sirény. K oltáři ji vede tatínek a za ní jsou družičky v rudých šatech. Nevěsta zvolila svatební róbu jako princezna s obrovskou sukní a korunkou na hlavě. Oddává je Jiří Krampol.

  Manželé Vémolovi
  První fotka nevěsty!
  Karlos konečně vidí svou vytouženou nevěstu.
  Lela jako princezna kráčí po boku svého tatínka.

  Nevěstě z limuzíny muselo pomáhat několik lidí, jak byly šaty velké.

  16:07 Za zvuků hudby z Terminátora schází ženich po schodech dolů k molu, kde bude čekat na svou Lelu. Karlos si vystřelil ze svého kamaráda, bývalého fotbalisty Sparty Horsta Siegla, posadil ho ke stolu Slavie.

  16:03 Nevěsta přijíždí na Občanskou plovárnu v bílé limuzíně Hummer, která se ani nemůže vejít do ulice. Všichni s napětím čekají, jak bude nevěsta vypadat.

  15:50 Na svatbě zazpívá i Natálka Grossová, která je z nabídky naprosto nadšená. „Karlos je mi moc sympatický. Těším se, až poznám Lelu,“ řekla Expresu zpěvačka a dcera zesnulého premiéra Stanislava Grosse.

  Natálka Grossová na svatbě novomanželům zazpívá.

  Přivezli i dvě bílé holubice, které budou novomanželé vypouštět jako symbol své věčné lásky.

  Budou i hrdličky.

  15:45 Loď zakotvila v přístavu u Občanské plovárny, kde už v 16 hodin vypukne ta velká sláva. Rozlučku se svobodou si nemohou vynachválit ani Sagvan Tofi či Michal Kavalčík.

  Sagvan Tofi a Karlos vylézají z lodi.

  Nemohl chybět ani Michal Kavalčík.

  Občanská plovárna se začíná plnit.

  15:30 Občanská plovárna je již nachystána na velký okamžik, je u ní postaven i řetízkáč pro děti a přicházejí další hosté, například MMA zápasníci Alexander Cverna, Michal Martínek či Miloš Petrášek.

  Hosti se bavili až do ranních hodin.

  Občanská plovárna je už připravená na svatbu roku.

  Kolotoč bude!

  Alexander Cverna

  15:15 Svému novopečenému šampionovi polotěžké váhy popřál šťastné manželství šéf Oktagonu Ondřej Novotný, který je taktéž členem Karlosovy lodní výpravy. A to dokonce skrze oficiální profil organizace.

  „Víme, že to bude bublat a že to bude hodně zajímavé, ale doufáme, že se budou mít navěky věků rádi,“ vzkázal Novotný.

  15:10 Další detail z obřadu prozrazen. Když Lela bude kráčet k oltáři, na jedné straně bude saxofonista a na druhé zpěvák, který zazpívá píseň ze Lvího krále. Tu silikonová sexbomba miluje.

  Každý svatebčan si odnesl tašku plnou výživou doplňků od sportovní firmy, která Karlose sponzoruje.

  14:50 Karlos už pluje po Vltavě s kamarády, mezi kterými nemůže chybět jeho svědek Ivo Rittig, Sagvan Tofi, Ondřej Novotný či fotbalista Horst Siegl. Je to jeho rozlučka se svobodou a už za hodinu pojme Lelu za ženu. Molo u Občanské plovárny je už ověnčené květinami.

  Květinová výzdoba na vodě.
  Plující loď se svatebními hosty.

  14:35 Na místě obřadu se začínají scházet první hosté. Mezi prvními je zpěvák Bohuš Matuš.

  „Budu zpívat písničku od Karla Gotta Dám dělovou ránu. Karlose obdivuji, i když sám se prát neumím,“ řekl zpěvák. Velkým překvapením je i oddávající manželského páru, místo úředníka jim sliby přečte herec Jiří Krampol. A Karlos si za svědka vybral kontroverzního lobbistu Iva Rittiga.

  14:30 Pro Lelu přijela bílá limuzína Hummer, která zaparkovala zatím v domě a čeká, až bude nevěsta připravená. Ta by z domu měla odjet kolem 15. hodiny.

  Limuzína Hummer už jede pro Lelu.

  Hummer limuzína už jede pro Lelu.

  14:15 Na Občanské plovárně finišují přípravy, a dokonce přivezli i slibovaný kolotoč. I když tak malý nikdo nečekal. Karlos sliboval minimálně labutě, ale narychlo nakonec sehnal jen dětský řetízkáč.

  14:00 Podle Lely jde o „svatbu století“, tak snad nebude i rozvod století. Svatební limuzína už je přichystána.

  Pozvánka na svatbu století.
  Limuzína na svatbu století

  13:50 Karlos s kamarádem odjíždí svým autem s kyticí na kapotě, aby si užil ještě poslední výlet „na svobodě“. V černém obleku mu to sluší. 

  Ženich už je nachystaný a odjíždí pryč.

  Karlos odjíždí svým autem na loď.

  Karlos odjíždí svým autem na loď.

  Karlos se chystá na odjezd.

  13:35 Před dům vychází Karlos v košili s bílou kravatou a černých kalhotách s páskem Louis Vuitton. Vítal se s kamarády a za chvíli odjede na loď.

  Karlos se objevil před domem.

  Karlos se objevil před domem.

  Přijíždí do Měchenic i Karlosovi kamarádi.

  13:10 Karlos se pomalu připravuje na odjezd z domu. Pojede asi s třiceti kamarády na loď, se kterou se projedou po Vltavě. Poté připlují přímo k Občanské plovárně, kde si na molu s Lelou řeknou ano. Silikonová kráska z domu v Měchenicích u Prahy vyrazí v 15 hodin, přijede pro ni svatební limuzína. Teď se zatím líčí a češe, aby pro budoucího manžela byla tou nejkrásnější.

  „Přišly mi tyhle nádherné šperky na svatbu. Princezna bez diamantů přece nemůže být, takže jdeme si otevřít šampaňské a jdeme na to,“ píše Lela na Instagramu.

  Přípravy vrcholí.

  Nevěstě přivezli svatební kytici.

  U domu se střídá jedna kamarádka za druhou.

  12:30 Lela pobíhá kolem domu v županu a ještě není učesaná a nalíčená, vyhlíží kamarádky, které jí mají zřejmě přijít pomoc. Dáma v rudých šatech přijela mezi prvními a s Lelou se srdečně vítala.

  Lela vyšla ven jen v župánku.
  Lela se vítá s kamarádkou.

  12:00 Kolem Vémolandu začíná být pořádný šrumec, přijíždění auta s příbuznými, neustále z domu a do domu chodí další a další lidé. Je také potřeba se postarat o jejich dvě děti, příbuzní a kamarádi dělají vše pro to, aby se Lela mohla v klidu připravit na svůj velký den.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:35 pátek 25. listopadu 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   49
  • Haha
   24
  • Super
   15
  • Tvl
   6
  • Sladký
   4
  • Cože
   2