Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Banánová republika! Nerozumíte tomu! Lela reaguje na kritiku ohledně svých šatů na Slavíku

  O pořádný rozruch se na jubilejním šedesátém Českém slavíku postarala manželka populárního MMA zápasníka Karlose Vémoly (37). Lela (33) dorazila v dlouhých tmavých šatech s obřím výstřihem. Všichni kolem si všímali jejích obřích vnad. Od lidí na sociálních sítích si pak vyslechla, že nezvolila zrovna vhodný úbor na takovou akci. Slovenská sexbomba se teď ale hájí. „V Česku a na Slovensku stále jako by lidé žili v Banánové republice. Proč?“ kroutí hlavou Lela.

  Málokterý outfit na letošním Slavíku zapříčinil tak rozporuplné emoce, jako tomu bylo u odvážných šatů Lely Ceterové. Manželka MMA bijce Karlose Vémoly čelila kvůli obřímu výstřihu tak velké kritice, že si na Instagramu u fotek z ostře sledované akce radši zablokovala komentáře.

  To na Karlosově profilu, kde se Terminátor pochlubil fotkou z Fóra Karlín, lidé v kritizování jeho ženy Lely zvesela pokračovali dál.

  „Slušelo by se nevystavovat poprsí jako na diskotéce. Sorry, ale to se dost nehodí,“ myslí si například paní Lucie. „Asi nevíte, co dress code znamená. Velmi nevhodné a vulgární na takovou událost,“ přidala se další kritička.

  Lela Vémola

  Banánová republika! Koukněte se do zahraničí, zuří Lela

  Ostatní sledující Lele ještě navíc vulgárně nadávali. Slovenská sexbomba, která si za svým outfitem stoprocentně stojí, se nyní rozhodla na ostrou kritiku zareagovat.

  „Slavík je událost, kde se člověk na jednu stranu obleče společensky, ale může se obléct i extravagantně. To znamená, že se neklade důraz na to, že musíte přijít přesně takhle a takhle oblečení,“ rozpovídala se na úvod Lela, která pak všem rýpalům dala cennou radu.

  „Podívejte se na zahraničí, kde se rozdávají podobné ceny. Tam platí, že čím jsou celebrity a veřejně známé osobnosti oblečeny extravagantněji, tím je to zábavnější. Nikdo se nad tím nepozastavuje,“ myslí si Vémolova manželka.

  Lela navíc nabyla dojmu, že veřejnost v Česku a na Slovensku je v tomto ohledu ještě trochu zaostalá.

  „Mám pocit, že v Česku a na Slovensku stále jako by lidé žili v Banánové republice. Proč?“ kroutí hlavou silikonová kráska, která před lety pózovala pro pánský magazín Playboy.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Průlom sedmnáct let od vraždy. Kmotra Mrázka zastřelil vrah ze Slovenska

  Premium Mrzlo. Ze dveří zámečku na pražské Lhotce vyšel kmotr podsvětí František Mrázek. Nájemný vrah ležící sto metrů daleko u...

  Láska je evoluční finta, zamilovanost porucha emocí, říká psycholog Klimeš

  Premium Láska je mocná emoce a bezesporu ta nejhezčí. A má hodně podob, které člověka nutí dělat různé věci. Mozkové okruhy...

  Ruská lež je ohromná zbraň. Proč je Putin stále oblíbený, líčí reportér Karas

  Premium Býval nejdéle sloužícím zahraničním zpravodajem České televize. V Polsku, v Rusku i na Ukrajině strávil Miroslav Karas...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz