jít naiDNES.cz

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o nejslavnějším českém MMA zápasníkovi Karlosi Vémolovi (33) a jeho silikonové sexbombě Lele Ceterové (29). Zatímco první zmiňovaný se chystá na dost možná životní zápas s nebezpečným bijcem v kleci, jeho playmate míří pod kudlu! Co si nechá upravit?

Už 18. listopadu se nejpopulárnější český MMA zápasník Karlos Vémola v rámci galavečera XFN v Bratislavě postaví tváří v tvář francouzskému bijci Moisi Rimbonovi.

„Šestnáct let ho nikdo neukončil, já ho ale ukončím,“ předvídá Vémola, který tuší, že Rimbon by mohl být jeho vstupenkou do prestižní organizace UFC, kam by se Vémola moc rád vrátil. 

Vémola ale ví, že Rimbon bude pořádně tvrdý oříšek. „Ve srovnání s Kinclem a Ondrušem (předchozí Vémolovi soupeři, pozn. red.) to je úplně jiný level,“ říká obávaný bijec.

Zatímco Vémola se pilně připravuje na těžký zápas, jeho láska, slovenská silikonová modelka Lela Ceterová, se zase chystá na další operaci. Jak jsme vás již dříve informovali, v plánu je úprava jejího gigantického hrudníku. Sám bijec Vémola to označil za vánoční dárek od sebe pro sebe.

Lela se svojí výbavou ráda chlubí. Co ale na oplzlé komentáře říká její partner...

Lela se svojí výbavou ráda chlubí. Co ale na oplzlé komentáře říká její partner Karlos Vémola?

A jak se sama sexbomba těší, až půjde znovu „pod kudlu“?

„Bojím se akorát narkózy a první noci po operaci. Snáším to vždy velmi zle,“ řekla redakci Expres.cz Lela, kterou čeká operace jen pár dní po zápase jejího miláčka.

„Starat se o mne bude má nejlepší kamarádka z Bratislavy a poslední den ji vystřídá Karlos,“ dodala populární modelka.

Za novým hrudníkem bude muset Lela vycestovat do zahraničí, jelikož podle ní čeští a slovenští chirurgové nenabízejí to, co ona požaduje.

Lela a její výstřih.

Lela a její výstřih

Úprava hrudníku není jedinou změnou, kterou Lela chystá. Na Karlosovo přání se z ní brzy stane opět blondýna!

„Blondýnou jsem byla celé roky. Takovou mě Karlos i poznal. Ale jak se říká, změna je život, a proto jsem se dala na tmavou barvu. Po čase mi ale blonďaté vlasy začaly chybět, takže se těším, až ze mne zase bude blondýna,“ vysvětlila svou další změnu Lela.

I takto hanbaté fotky má playmate Lela na svém Instagramu.

Takto vypadala Lela jako blondýna.

Jako blondýnu bychom ji měli vidět už před zápasem Vémoly v Bratislavě. 

Jaká barva vlasů podle vás Lele sluší více? Vyjádřete svůj názor v diskusi pod článkem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 13. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  47
 • Trapas
  22
 • Super
  19
 • Tvl
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat