Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Lelin návrat do Vémolandu: Už jsou zase spolu a možná bude ještě svatba, říká zdroj

  Tomu se říká obrat o 180 stupňů! Ještě v úterý to ve Vémolandu vypadalo na velké drama. Lela Ceterová (32) dorazila do měchenického sídla za exsnoubencem Karlosem Vémolou (36) i s policejním doprovodem. Chtěla, aby ji bijec pustil zpět dovnitř a vrátil jí mobilní telefon. V ten samý den silikonová kráska navíc prostřednictvím své kamarádky vypustila do světa zprávu o údajném domácím násilí. Ve středu už se ale ke Karlosovi do baráku vrátila a vypadá to, že si tam nešla jen pro „pár švestek“. Podle dobře informovaných zdrojů Expresu pár nejspíše už brzy oznámí, že je mezi nimi zase vše v pořádku. „Dopadne to tak, že ještě letos bude svatba,“ myslí si člověk, který má k Lele i Karlosovi velmi blízko.

  „Zbil jsi mě a v náručí jsem měla měsíčního Rockyho. Mám z tebe strach a ještě jsi mi vzal můj mobil,“ uvedla v úterý odpoledne skrz instagramový profil své kamarádky Lela Ceterová, která se v ten samý den marně snažila dostat do Vémolandu.

  Do měchenického sídla, kde žila několik let s populárním MMA zápasníkem, ji doprovodili dva policisté.

  „Sebereš mi můj telefon, který mám k pracovním účelům, abych se nemohla nijak vyjadřovat, bránit, nic! Včera jsi mi ho sebral z ruky! Nelži! Potřebuju se dostat do domu, mám tam svoje věci a věci dětí, rozumíš tomu,“ křičela na Karlose do telefonu i před přítomnými policisty rozzuřená Lela.

  Den poté už ale horkokrevná Slovenka vychladla a do baráku ke Karlosovi se vrátila. 

  Ve čtvrtek dopoledne fotografové Expresu zachytili Vémolu před domem, jak klábosí s přáteli, nasedá do svého teréňáku a odjíždí neznámo kam. Vypadalo to, že má naspěch.

  Karlos Vémola se ve čtvrtek dopoledne sešel s přáteli a odjel z Vémolandu pryč.

  Oba se ztrapnili, ale brzy budou oficiálně spolu, tvrdí zdroj Expresu

  Expres také oslovil dva spolehlivé zdroje, které mají k Vémolovi i Ceterové blízko. Oba pod zárukou anonymity nezávisle na sobě říkají, že Lela a Karlos brzy pravděpodobně ohlásí velkolepý návrat!

  „Už jsou vlastně zase spolu, jenom se čeká, až to oficiálně oznámí. Budou se snažit dělat, že šlo jenom o krizi, kterou se jim nakonec podařilo překonat,“ myslí si jeden z dobře informovaných zdrojů Expresu.

  „Bylo jasné, že se k sobě zase vrátí. Tipoval jsem ale, že bez sebe vydrží tak týden. Oni bez sebe nemůžou být, jsou oba stejní,“ dodává druhý zdroj s tím, že by se nedivil, kdyby ještě letos nakonec klapla plánovaná svatba.

  „Oba se tím ale hrozně ztrapnili a těžko říct, kdo víc. On je za úplného pitomce, kterého jeho snoubenka obelhala a pak nařkla z napadení, ona je zase za lhářku a zlatokopku,“ myslí si člověk, který má ke Karlosovi a Lele velmi blízko.

  Karlos Vémola

  Nápadník ze Slovenska? Ani Karlos neví, kdo to je! Lela obvinění stáhne

  Co se týče Lelina údajného nápadníka, který má pocházet ze Slovenska, podle zdrojů Expresu skutečně existuje.

  „Není to nikdo vymyšlený, Karlos i jeho kamarádi viděli společnou konverzaci s Lelou. Ani Karlos ale netuší, o koho se vlastně jedná,“ dodává náš zdroj.

  „Lela každopádně obvinění o napadení brzy stáhne a bude dělat, že se to nestalo,“ odhaduje druhý zdroj Expresu.

  Karlos i Lela jsou na sociálních sítích většinou velmi aktivní. Na Instagramu se ale k celé věci zatím vůbec nevyjádřili a příliš nekomunikují ani s médii.

  Dá se očekávat, že Karlos vydá velké prohlášení příští týden ve své show. Bijec to avizoval na svém instagramovém profilu.

  „Samozřejmě probereme aktuální situaci,“ uvedl ve Stories Vémola, který původně plánoval, že v show svým divákům ukáže syna Rockyho. 

  Karlos Vémola zapíjel svého syna Rockyho v pražském klubu Goldfingers. KTV vodka tekla proudem.

  Vémola myslel, že ho Lela podvádí s kamarádem. Pak odhalil pravdu!

  Bouřlivý rozchod a následnou mediální válku odstartoval Karlos Vémola v úterý ráno, když na Instagram umístil video, které natočil v dětském pokojíčku.

  Tohle je definitivní konec vztahu s Lelou Ceterovou,“ emotivně sděloval fanouškům na Instagramu.

  Na nahrávce zápasník pak říká, že ho snoubenka Lela podvádí s jedním z jeho kamarádů. Nakonec se ale ukázalo, že Lela si měla psát s jistým slovenským nápadníkem, jehož si v mobilu uložila pod jménem Karlosova kamaráda, aby Vémolu zmátla.

  Vémola věřil, že mu je Lela nevěrná s jeho dobrým kamarádem. Později ale pochopil, že šlo o promyšlenou lest, a rodině Víta Kaisera se omluvil, což Expresu potvrdila Kaiserova manželka Kamila. 

  Zápasník Oktagonu také výše popsané video stáhl z Instagramu a prostřednictvím médií Lele vzkázal, aby se vrátila k němu do domu, což slovenská playmate nakonec udělala.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

  Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

  Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

  Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

  Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

  Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz