Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Odstěhuje se někdy od Vémoly? Lela Ceterová záhadně mlčí

  „Až se vyléčím z koronaviru, odjíždíme s dcerou na Slovensko,“ těmito slovy Lela Ceterová 30. srpna oznámila, že už jí s nevěrami Karlose Vémoly došla trpělivost a nadobro ho opouští. Přestože je už zdravá, ke stěhování se stále nemá. Místo toho vyrazila na vlasy a nyní je zase „na smrt“ nemocná a nemůže ani vstát z postele.

  Když Lela Ceterová před více než týdnem oznámila, že se rozhodla MMA zápasníka Karlose Vémolu opustit, zdálo se, že je o tom pevně přesvědčená. Váhu jejím slovům dodávalo i její tvrzení, že už před měsícem vypověděla nájemníkům svého bytu na Slovensku smlouvu.

  „Zklamala mě Karlosova nevěra, přetrvávala mezi námi krize, a proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila záležitosti potřebné ke stěhování. Tomu zabránil covid, z kterého se musíme vyléčit. Potom odcházíme,“ napsala velmi nekompromisně Lela, která pak začala pravidelně informovat, jak léčba probíhá.

  Jelikož je už zdravá, což potvrzuje i fakt, že byla i u svého kadeřníka, rozhodli jsme se jí zeptat, na kdy ono avizované stěhování plánuje. Přestože nám Lela vždy na naše dotazy odpovídala, tento nechala bez povšimnutí.

  Zajímavá byla i její reakce na náš předešlý dotaz na Vémolův odhalený poměr s plastikovou prsaticí Lulu, již MMA bijec dokonce pozval do jejich společné domácnosti.

  Ačkoliv ještě před několika dny tvrdila, že jí došla s jeho nevěrami trpělivost, dneska se ve svých výrocích krotí.

  „S Karlosem jsme především rodiče a nebudu se vyjadřovat k tvrzení těchto dam. Já a Karlos milujeme naši dceru a špínu po sobě házet nebudeme,“ napsala stejná žena, která v posledních měsících nedělala nic jiného.

  Nejenže to byla ona, kdo před několika dny oznámil rozchod, ale není to tak dávno, kdy ho Lela osočila, že si na Instagramu hraje na rodinu, a přitom realita je zcela jiná.

  Když počátkem července sdílel Karlos na svém Instagramu fotografii s několika dalšími sportovci, již okomentoval slovy „Makáme“, byla to právě Lela, která ho veřejně poplivala.

  „A ty dvě kurvy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi nedáš fotku? Nehraj to na Instagramu na rodinku. Hodně lidí ví, že zrovna ty anděl nejsi, a mně už došla trpělivost! Lží už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy,“ napsala doslova Lela, která ale svůj komentář záhy smazala. Po Karlosově návratu do Česka si zase začali hrát na šťastnou a dokonalou rodinku.

  Stejně jako tehdy i nyní se zdá, že Lela vzala zpátečku. Kdo by čekal, že je už za Tatrami, je na omylu. Vémolova prsatice číslo jedna stále okupuje jeho pražskou vilu, ze které měla v plánu při první příležitosti zmizet.

  A teď je otázkou, co za tím je. Opravdu je na tom tak zle, že se nemůže hýbat, protože cestou ke kadeřníkovi prochladla, nebo ji Vémola znovu přemluvil, aby s ním zůstala?

  Další možností je fakt, že si spočítala, že je pořád lepší být po boku Karlose Vémoly a trpět nevěry než jet na Slovensko a trpět nedostatkem všeho, na co už si po jeho boku zvykla. Ať už je to luxus, nebo mediální pozornost.

  Pokud se nakonec přece jen neodstěhuje, měla by se s rolí podváděné partnerky navždy smířit. Její teatrální výstupy začnou postrádat smysl a jednou by se mohlo stát, že dojde trpělivost právě Karlosovi a otevře jí dveře dokořán a řekne: Jdi!

  To poslední, co od něj může očekávat, je věrnost. A to musela vědět dávno předtím, než ji Terminátor začal podvádět.

  Fotogalerie

  Nebezpečná místa Česka: pražské hlavní nádraží. Třicet let zde vládne podsvětí

  Premium Reportéři MF DNES mapují místa, která podle statistik nejsou výjimečně nebezpečná. Ve skutečnosti jde o no-go zóny,...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Už nebudu kandidovat, odejdu z politiky, říká exministr Adam Vojtěch

  Premium Jsem odolný, ale už toho bylo hodně, vysvětluje svůj odchod exministr. Babiš ho podle něj trochu čekal. V rozhovoru pro...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz