Sobota 21. května 2022, svátek má Monika
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz
  Premium

  Koukalová & Konečný: Lela Ceterová je prý noblesní, ve skutečnosti je pro ostudu všech žen

  Kolik stojí Vémolu její „nikdy se nevrátím“? | foto: Instagram

  Představte si, že žena obviní otce svých dětí, že ji zmlátil s dítětem v náručí, vyzvoní to do celého světa s tím, že se k němu už NIKDY nevrátí, a za dva dny se k němu sáčkuje do toho stejného domu, děcka hodí na krk chůvě a s údajným agresorem odjede shoppovat do Dubaje, aby pak po návratu řekla, že za všechno může nějaký cizí chudák, kolem něhož se děje celý šílený Vémoland.

  Slovenská playmate Lenka „Lela“ Ceterová (32) poslala do společenských médií své vyjádření, v němž obhajuje jimi vytvořenou kauzu nevěry, rozchodu a údajného napadení, kdy nejprve v tom vymáchala Karla Vémolu (36), o němž tvrdila, že je kurevník, s kamarády dělá „prasárny“, je agresivní a má problematickou povahu, aby pak po návratu k němu vzala celý ten kýbl sraček, protože jí došlo, že vypadá jako ultimátní jojo, a vylila ho na hlavu nějakého nebohého cizího muže.

  Vémola nejprve obvinil svého ženatého kamaráda nimroda, jenž Vémolovi dodává maso pro jeho havěť, že to je on, kdo spí s Ceterovou. Prý měl po ní házet diamantové prsteny a snažil se ji přetáhnout, proto dostal od Vémoly pár facek. Jenže pak se ozvala nimrodova manželka s tím, že Vémola u nich vůbec nebyl, za žádnou Ceterovou nelezl, diamanty po ní neházel a Vémola tak musel celé své tvrzení stáhnout a omluvit se s tím, že došlo k omylu.

  Následovala vratká verze, že Leliným milencem má být jakýsi ženatý Slovák, kterého si Ceterová uložila pod jménem toho nimroda do telefonu, a v tento moment nastupuje do Šaškolandu sama Ceterová a říká, že nimrod nebyl její milenec, ale snažil se s ní manipulovat a vkládal jí do hlavy myšlenky k tomu opustit svého partnera.

  My samozřejmě nevíme, co přesně se v Šaškolandu odehrálo, ale to, co víme jistě je, že Lela Ceterová obvinila Karlose Vémolu z toho, že ji napadl s dítětem v náručí. Elementárně příčetná ženská by šla na policii a chtěla by vyhledat pomoc, což se tak zprvu i zdálo, že Ceterová bude dělat, protože na Vémolu měla podat trestní oznámení, ale za dva dny se zase vrátila, jakmile na ni zamával letenkami do Dubaje.

  Lela Ceterová píše z účtu své kamarádky.

  Tak buď je lhářka a falešně obvinila svého partnera z násilí, nebo agresora a jeho násilí kryje.

  A protože si oba mysleli zcela správně, že teď budou vypadat jako úplní pitomci, tak seděli doma nebo v Dubaji na hotelu a přemýšleli, komu tento nechutný dort Pejska a Kočičky naservírovat, aby ho oni sami nemuseli sníst. Nacpali ho proto do pusy ženatému nimrodovi, jemuž se prve omlouvali.

  „Pána (toho, kterého měl Vémola zfackovat, pozn. red.) jsem z části i litovala, že žije v nešťastném manželství. Tvrdil mi, že celé dny pracuje a po práci má doma šichty na koupání a krmení dětí, úklid a různé jiné domácí práce, kvůli čemuž často sedával hodiny v autě u domu, než vystoupil. Stále mi tvrdil, že se chystá opustit paní manželku a zapřisáhl se, že jejich sexuální život je dlouhodobě na bodu mrazu,“ snažila se obhájit Lela tím, že pomluvila někoho, kdo je v příběhu neveřejnou osobou.

  Ceterová si evidentně ani neuvědomuje, že obvinila nějakou obyčejnou ženu, jejíž život není ve veřejném zájmu, z frigidity a jejího manžela, jenž také není veřejná osoba, zase z manipulace a rozvracení rodiny, čili zasahuje do osobnostních práv dvou lidí a dost dobře se jí může stát, že namísto diamantového prstenu po ní oba hodí akorát tak předžalobní výzvu.

  Přečetli jste jen část článku. Pokračujte s
  Akční nabídka první měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně. Členství můžete kdykoliv zrušit a je bez závazků.
  Již máte předplatné? Přihlaste se a čtěte dál.

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

  Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

  Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

  Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

  Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

  Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 21. května 2022, svátek má Monika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz