Středa 22. května 2024, svátek má Emil
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Lejla Abbasová: Po zemětřesení spal manžel ve stanu, Kocáb nám nedovolí se odstěhovat na Kypr

  Lejle to i po čtyřech dětech neskutečně sluší. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

  Krásná moderátorka Lejla Abbasová (43) musela ze svých životních kroků a rozhodnutí ustoupit. A to kvůli bývalému partnerovi a otci syna Davida Michaelu Kocábovi (68). Proč se nakonec rozhodla s rodinou nepřestěhovat na Kypr, kam se tolik těšila? A jak dopadlo hledání po rodině jejího partnera Volkana Kaynaka po zemětřesení v Turecku?

  Lejla Abbasová prožívá se svou rodinou velmi těžké období, za nímž stojí tragické zemětřesení v Turecku a Sýrii, které si doposud vyžádalo přes čtyřicet tisíc obětí. Rodina jejího partnera Volkana, s nímž má tři děti, byla postižena ničivými zemětřeseními v Turecku, a dokonce šest příbuzných zemřelo pod troskami domů. Podnikatel se ihned z Česka vydal do rodného města pomáhat a hledat ztracené blízké. O tom jsme psali ZDE.

  „S dětmi jsem to řešila, protože se ptaly, kam táta odjel. Hrozně jsem se o Volkana bála, byla jsem mimo. Pak jsem na to zareagovala založením sbírky a nabídla jsem se turecké ambasádě, že jim budu k dispozici. Obvolávám firmy a sháním materiální pomoc, což se daří,“ vyprávěla o hrůzách a strachu o rodinu.

  Lejlin partner byl v Turecku. Mezi oběťmi zemětřesení jsou i jeho příbuzní.

  Jestli chcete přispět Lejlině nadaci na pomoc tureckým obyvatelům, které postihlo zemětřesení, použijte tento QR kód.

  Volkan musel spát ve stanu, když tam příbuzným pomáhal hledat ztracené lidi. Dost ho to prý poznamenalo.

  Stěhování na Kypr se nekoná

  Další věc, již jsme s Lejlou řešili, bylo i jejich plánované stěhování za sluníčkem, kde by děti chodily do školy a rodina si našla nový domov. Z tohoto plánu ale sešlo. Nikoliv kvůli tragédii v Turecku, ale kvůli expartnerovi Michaelu Kocábovi.

  O tom se můžete dozvědět více ZDE.

  Abbasová s Kocábem v roce 2014

  „Museli jsme to přehodnotit. Těch důvodů bylo vícero. Chápu Michaelův postoj, myslím, že kdybych byla v opačné roli, nebylo by to pro mě také představitelné. Nedokázala bych to jednoduše schválit. Ale posuzovali jsme i ekonomický rozměr, kdybychom chtěli mít děti na školách v cizině i tady, co to pro nás znamená,“ přiznala Lejla, že by to bylo finančně náročné.

  To musí mít hudebník radost, že se jeho syn nepřestěhuje daleko od něj a bude ho moci vídat, kdy se mu zachce.

  Lejla se synem Davidem a partnerem Volkanem

  „My jsme se nejdříve dohodli na určitém kompromisu, ale nebyl ideální. Jelikož se můj život netýká jenom Davida, ale dalších lidí, musela jsem pořádně zvažovat. Bylo by to skvělé vůči Davidovi a vztahu s Michaelem, ale nebylo dobré ke zbytku rodiny,“ uzavřela vyprávění Lejla.

  Nehroutí se z toho, chce především, aby všechny její děti byly šťastné. S partnerem pak budou spokojeni kdekoliv, kde se jim bude dařit a budou spolu.

  Sympatickou moderátorku jsme potkali na klinice plastické chirurgie na pražském Žižkově. Ještě nedávno přitom říkala, že se na žádné estetické zákroky nechystá. Že by najednou změnila názor?

  Lejla se stala ambasadorkou plastické kliniky, ale sama žádný zákrok neplánuje.

  „Filozofie extrémní plastické chirurgie, kdy se z žen stávají barbie, mi nikdy nebyla moc blízká, ale estetický a citlivý přístup mi rozhodně nevadí. Takový má klinika Formé Clinic, které se líbí, co zase dělám já. Dali jsme dohromady nějaký koncept a klinika podporuje už půl roku moje projekty jak finančně, tak třeba fakticky. Poslali už krabice léků do Afriky a nyní aktuálně posílají krabice do Turecka,“ rozpovídala se moderátorka pro Expres.

  Zatím žádnou plastiku neplánuje. Nechce být ale tou, která by říkala, že by do toho časem nikdy nešla.

  „Jsem ráda ambasadorkou kliniky, která respektuje, že estetická plastická chirurgie jsou intimní věci, a proto se mi líbí, jakým způsobem se prezentuje. Navíc jejich péče je naprosto špičková, protože její klientela se v začátcích orientovala především na zahraničí. Proto se také bez skrupulí mohou chlubit mottem: Náš standard je náš nadstandard,“ dodala Lejla.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 21:32 středa 21. června 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   74
  • Haha
   31
  • Super
   28
  • Cože
   23
  • Tvl
   21
  • Sladký
   18