jít naiDNES.cz

Proč korunku nepředávala kralující miss, ale Švantnerová? Neshody v soutěži

V neděli večer byla sice zvolena nová Česká Miss, kterou se stala Barbora Hodačová, její korunovace neproběhla ale podle zvyklostí. Místo úřadující miss Ley Šteflíčkové jí korunku předávala Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová. Ta v tom nevidí problém a ráda by z toho měla tradici!

Lea Šteflíčková měla sice být součástí finálového večera České Miss 2019, a dokonce měla jako stávající miss usednout do poroty, na poslední chvíli bylo ale její jméno ze seznamu účastníků galavečera vyškrtnuto.

Expresu se podařilo zjistit, že se tak stalo kvůli jejímu přátelství s dívkou číslo 12 Karolínou Kokešovou.

„Podle původního plánu měla Lea předávat korunku a sedět v porotě, ale pak na svém Instagramu apelovala na své fanoušky, aby hlasovali pro Karolínu Kokešovou, což by si jako porotkyně soutěže neměla dovolit. Jelikož s ní byly dlouhodobé problémy, kdy neplnila své závazky vůči Miss, vedení se rozhodlo ji z finálového večera vyřadit zcela,“ svěřil se nám zdroj dobře obeznámený se situací.

A právě to hrálo do noty Nikol Švantnerové, která měla tu čest podruhé v životě korunovat novou Českou Miss.

A ráda by v tom pokračovala.

„Já bych z toho klidně udělala tradici a předávala bych korunku, dokud se budu moct vyšplhat na to pódium. Pro mě je to vždy krásný okamžik. Mám pocit, že té holce v tu chvíli měníme život a já jsem u toho. Dobře si pamatuju, když mi Gabča Franková předávala korunku, jaké to byly emoce. Pro mě je to krásný okamžik,“ popisuje Švantnerová, která ke své úloze podle svých slov přišla jako slepá k houslím.

„Bylo mi to sděleno a jsem za to ráda. Jsem ambasadorka České Miss, byla jsem v porotě, takže si myslím, že to k tomu náleželo, abych si také něco předala,“ myslí si Nikol, která se podle svých slov raději nepídila po důvodech, proč byla odvolána Lea Šteflíčková.

Nikol korunovala novou Českou Miss.

Nikol korunovala novou Českou Miss.

Neshody přiznala i Šteflíčková. 

„Mezi mnou a vedením Miss se staly určité věci, na kterých jsme se neshodli, a tak bylo lepší, že jsem na finále chyběla. Momentálně si užívám dny volna, ale v týdnu se vracím do Prahy. Holky byly opravdu krásné! A doufám, že si ten rok užijí naplno,“ sdělila nám Lea. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře