jít naiDNES.cz

Jak bydlí Česká Miss Lea Šteflíčková? Užívá si rovnou ve dvou bytech!

Lea Šteflíčková ukázala svůj byt. | foto: Česká Miss

Úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková se do naší nejslavnější soutěže krásy přihlásila v pravý čas. O komfortu, který díky svému triumfu má, si mohla loňská vítězka Michaela Habáňová nechat jenom zdát. Ta se nyní vedle Ley musí cítit jako Popelka!

Už když Miloš Zapletal pořádal Miss České republiky, bylo zvykem, že vítězky získávaly byty, které mohly využívat po dobu jednoho roku. To se s nástupem Marcely Krplové změnilo a návrat k tradicím nezařídili ani Eva Čerešňáková s Martinem Ditmarem.

K změně došlo až poté, co naši nejslavnější soutěž krásy převzala kosmetická společnost Juliette Armand. A Šteflíčková si nemůže stěžovat. Místo jednoho bytu totiž dostala hned dva.

„Díky tomu jsem se mohla natrvalo přestěhovat do Prahy. Mám tu totiž dost pracovních nabídek. Například nyní v srpnu jdu zase přehlídku pro Beátu Rajskou a pak i v září,“ svěřila se Lea, která si do svého pražského bytu nastěhovala i přítele.

To ale není jediné útočiště, které získala. „Ještě jeden byt jsem získala od hlavního partnera soutěže v Brně. Ten využívám, když mám práci na Moravě, abych nemusela jet přes noc do Prahy,“ vysvětlila kráska. Ta kromě dvou bytů dostala i auto.

„Už jsem si na něj zvykla a za rok se s ním budu jenom těžko loučit. Doufám, že ho budu moct odkoupit,“ říká Šteflíčková, která je stále se stejným partnerem, se kterým byla před svým triumfem. Nápadníci jí ale stále vypisují.

„Zvou mě stále na randíčka, večeře a i na dovolenou. Je to stále dokola. Jestli ale pojedu na dovolenou, tak buď sama, nebo se svým partnerem,“ vzkazuje všem Lea. A partnerovi prý nezbývá nic jiného než si zvyknout.

Ve fotogalerii se tak můžete podívat na byt, do kterého se chce podívat hodně jejích nápadníků. My jsme tam byli. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 31. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Super
  6
 • Trapas
  6
 • Sladký
  5
 • Tvl
  4
Komentáře