Úterý 28. listopadu 2023, svátek má René
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Rozhovor s rozvernou Verešovou: O medvědech, slovenských rvačkách a útěku na OnlyFans

  Andrea Verešová na otevíračce nových lázní Caracalla Spa ve slovenské obci Brusno. | foto: Tereza Malířová

  Modelka Andrea Verešová (43) samozřejmě jako Slovenka, byť žijící dlouhodobě v Česku, nemohla chybět na otevření nových lázní Caracalla Spa ve slovenské obci Brusno v nádherné krajině Nízkých Tater. A právě proto, že byla jednou z těch opravdu důležitých osob, bez nichž by slavnostní otevření neproběhlo tak slavnostně, měla na „rozkecávání se“, jak sama se smíchem řekla, velmi málo času. Což je škoda, protože výsostně naladěná Verešová se dotkla nečekaně i seriózního tématu slovenské politiky a rozesmívala tím i sama sebe. Ostatně není na škodu v tak krátkém čase skákat od tématu k tématu, dá se do jednoho rozhovoru nacpat balení kufrů, medvěd a Kaliňák? Dá!

  Jsme na Slovensku v obci Brusno, vy jste tady spolu se svými českými kolegyněmi, cítíte se víc jako česká, nebo slovenská celebrita?

  Československá! Pořád jsem slovenská občanka, ale žiju už 24 let v Česku, tedy víc jako polovinu života. Od patnácti jsem sice hodně cestovala díky modelingu a pak i díky vztahu s Jaromírem, takže doma jsem taky nebyla, ale to, že žiju v Česku, vlastně pro mě není odloučení, pořád mám na Slovensku hodně nabídek, tento měsíc jsem tady byla dokonce už pětkrát. Mám tady i vlastní značku a k ní přidružené sklady, čili sem musím jezdit často. A rodinu samozřejmě.

  My jsme v lázních, všechny sauny už jsou v provozu a je tu tak strašné vedro, že mi vypadla návazná otázka, je vám taky tak šílené vedro?

  Já mám super šaty! Já jsem se bála, že tady padnu, tak jsem si včera radši zabalila dva vaky oblečení a mám v nich úplně všechno, krátké věci, teplý overal, prostě všechno na každou příležitost. Nebyla jsem si totiž jistá, jestli se páska nebude stříhat venku a předpověď počasí říkala, že bude hnusně. Čili jsem si nebyla jistá, jestli obstojím v těchto šatičkách dvě tři hodiny, ale teď je mi fantasticky. Ovšem vám nezávidím.

  Hm, no to věřím.

  Musíte skočit do vody i v těch šatech, pak vám bude dobře (smích).

  Andrea Verešová
  Andrea Verešová v nově otevřených lázních Caracalla Spa ve slovenské obci...

  Lázně znamenají právě i horko, páru, pocení, zamaštěné vlasy od olejů, zkrepované účesy, je to váš šálek kávy?

  Já nejsem klasický lázeňský host, protože většinou mám lázně spojené s klasickou léčbou neduhů a dlouhodobých zdravotních problémů, což já zatím díkybohu - radši to třikrát zaťukám - nepotřebuji, ale mám ráda lázně jako wellness. To je pak oáza klidu a odpočinku, buď jsem byla v lázních s někým jako třeba s maminkou, kterou jsem doprovázela po operaci, nebo jsem si užila víkend s přáteli.

  Což se dříve takto vůbec nedělalo.

  Právě, dřív to samozřejmě nebylo běžné, že jste si vyjeli jen tak do lázní. A to hlavně s malými dětmi. Ale dneska se to už změnilo a je skvělé si užít dobré masáže a kvalitní kosmetiku, takže to já mám ráda. A navíc ještě v takové krásné přírodě jako jsme teď v Horním Pohroní (Horehronie, Nízké Tatry), kam můžete jít na úžasné vycházky a kochat se krajinou.

  Andrea Verešová na otevíračce nových lázní Caracalla Spa ve slovenské obci...

  No krásná příroda, procházky a kocháníčko, to je všechno hrozně roztomilé, ale co ti medvědi v okolí, aha?!

  (smích) To mi manžel říkal hned ráno, ať si dám pozor, vy se taky bojíte?

  Já se bojím medvědů víc než pavouků.

  A viděla jste už nějakého?

  Ne, právě to je na tom na hlavu.

  Takže na procházku jedině se psem nebo s brokovnicí, že.

  Prý nechodí do vesnice ani když by měli mít málo jídla, ale údajně je zde mají spočítané a je jich sedm.

  Tak je to velká džungle, na tom Slovensku, a asi ne jen díky medvědům, ale i dalším věcem (smích).

  Ale pozor! Tak to mě zajímá, to je lepší téma než povídání si o lázních!

  No to radši nebudu... (smích). To co se tady děje, to samozřejmě neunikne asi nikomu, navíc jsem tu dost často, takže to sleduji, ale politická kultura a místní diplomacie tedy stojí za to a je to na zamyšlení.

  Zase je to ale větší zábava než politika v Česku.

  Rvačky v autě a na půdě poslanecké sněmovny... No, já jsem zastánce klidné cesty a když jsou horké hlavy, nikdy se pravdy nedoberete a potom je poraženým každý. Myslím, že by se lidé a politici zvláště měli naučit být distingovanější a na nějaké úrovni jít příkladem. Proboha, vždyť co jsou tyhle projevy za kulturu... Asi už nevěděli, jak víc dát najevo svou pravdu a byli v úzkých, ale pěstmi? To je ubohé.

  Škoda, že máme tak málo času, tohle byla nejzábavnější část rozhovoru. Poslední otázka tedy, nebudu se vracet k tématu „svlékáme se na OnlyFans“, ale zeptám se vás, jestli se bojíte, že hromadný exodus vipek na OnlyFans ohrozí Instagram, protože i ten vás živí.

  Tak prve bych se ještě vrátila tomu OnlyFans. Podle mě to Instagram kolikrát dost přehání s cenzurou a blokacemi, protože herečky i modelky mají hodně uměleckých fotek, mně kolikrát zablokovali i kvůli fotce v plavkách, protože mě nahlašovali lidi, kterým se to zdálo moc odvážné, přitom já jsem nikdy neviděla v bazénu koupat se oblečené lidi. Takže vidím, že Instagram brzdí svobodný projev a je to trochu nespravedlivé v těch případech, kdy ženy mají krásné fotky třeba v plavkách nebo v prádle, a nedivím se ani těm finančním zárukám na OnlyFans.

  Co si neošéfuji sám, to si nevydělám?

  Instagram je našroubovaný na Facebook, aby vydělával na metabyznys a aby to živilo hlavně majitele. Brzdí to pak i známé osobnosti, čím víc máte fanoušků, tím vám omezují dosah, čili odlivu na jiné sítě i za účelem zisku se nedivím.

  Andrea Verešová v nově otevřených lázních Caracalla Spa ve slovenské obci...

  Andrea Verešová v nově otevřených lázních Caracalla Spa ve slovenské obci Brusno.

  Je kritika OnlyFans spravedlivá?

  OnlyFans není jen o tom mít tam erotiku, ale odvážné, sexy a krásné věci, elegantní fotky, vlastní tvorbu, prostě cokoliv, jde jen o fanoušky a o spojení s nimi, placení je pak dohoda mezi vámi a jimi za jedinečný obsah, ten taky někdo musí vyrobit. Já jsem třeba měla hodně kalendářů, právě i z lázní, kde jsem fotila pro firmy krásné snímky i v rouše Evině, ale je to všechno elegantní, noblesní a jedná se pouze o oslavu krásy. Však už v římských dobách, když tedy jsme v římských thermech, bylo normální spojovat lázně s krásami těla. A já takové fotky dneska na Instagramu prostě zveřejnit nemohu, což je velká škoda, ukazují i šikovnost lidí, kteří na takovém projektu pracují.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Život ve slevě. Drahota vede mámu samoživitelku k zoufalým akcím

  Premium Davem lidí proplouvá nenápadná žena s červeným deštníkem v obnošené bundě. Očima skenuje výkladní skříně obchodů. Pak...

  Pavel Kolář: Naše mechanismy zajišťující přežití jsou deformovány blahobytem

  Premium Přisuzují se mu až zázračné schopnosti. Mnoha lidem totiž dokázal pomoci od zdravotních potíží. Ať už šlo o české...

  Manažer reprezentace exkluzivně: o konci trenérů a proč dostal funkci u záchodků

  Premium Byl první, kdo trenérům reprezentace už během října navrhl: „Neskončíme?“ Dopálila ho hořká atmosféra a nedůvěra...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 28. listopadu 2023, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz