Nemají krizi? Pracujeme, abychom se viděli, říká Langmajer o Gondíkové

10. března 2017
Dlouho se spekuluje o tom, zda Jiří Langmajer (50) a Adéla Gondíková (43) stále tvoří pár. Milenci se dlouho neobjevili nikde společně, herec chybí v hledišti show Tvoje tvář má známý hlas a dokonce ze společných představení odchází odděleně. Jak to tedy mezi nimi doopravdy je?

Herecký pár je ve skutečnosti velmi vytížený, a tak se mimo práci téměř nevídá. Musí dokonce brát stejné kšefty, aby alespoň na zkouškách mohli být spolu. Momentálně oba budou zkoušet muzikál Čas růží na motivy písní Karla Gotta.

„Vídáme se jen na jevišti. Jsme vlastně rádi, že se vůbec vidíme,“ přiznala Adéla Gondíková pro Exkluziv a Jiří ji ihned doplnil: „My spolu pracujeme proto, abychom se viděli.“

Herci na sebe podle svých slov nemají žádný čas a neustále se míjí. Když má Adéla volno, Jiří zase musí do divadla a naopak.

„Mám svoje termíny na celý rok už dané. Všechna divadelní představení jsou v tuto chvíli do června a muzikál Čas růží mám dokonce až do prosince. Všechno si plánuju půl až tři čtvrtě roku dopředu,“ prozradil dokonce Langmajer, který už za pár měsíců začne diář plnit i na příští léto.

Umělci alespoň podle svých slov nemají čas lézt si na nervy nebo na sebe jakkoli žárlit a tím se vyhýbají zbytečným hádkám nebo nepříjemným situacím.

V jejich případě tak platí heslo, že všechno zlé je vlastně pro něco dobré.

Fotogalerie


Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:22 8. července 2017. Anketa je uzavřena.

  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 5
  • 5
Komentáře