jít naiDNES.cz

Landovi fanoušci opět zuří. Blanický rytíř Žito se stal terčem trollů

Z Landy udělali internetoví vtipálci idol všech Čecháčků Kauflandu a už byl oheň na střeše. | foto: foto facebook.com/stayzmrds

Fanoušci Daniela Landy opět bijí na poplach. Jejich idol se stal terčem facebookové stránky proslulé svým černým humorem a trollingem. Na Landu se ale nesmí útočit ani s humorem a tak se v komentářích strhla další z bitev o čest hrdiny národa. K velkému pobavení více než tisícovky fanoušků stránky.

Daniel Landa to má občas se svými fanoušky těžké. Jeho písně si berou až příliš doslova a sám Landa je pro ně nedotknutelným polobohem.

Fotogalerie

Kromě toho, že fanoušci věří, že jejich idol doopravdy spasí Českou republiku, nikdy nezapomenou sami jako blaničtí rytíři vyjet mu na pomoc, kdykoliv o něm padne špatné slovo.

Z Landy udělali internetoví vtipálci idol všech Čecháčků Kauflandu a už byl...

Z Landy udělali internetoví vtipálci idol všech Čecháčků Kauflandu a už byl oheň na střeše.

Landa se již po několikáté stal terčem facebookových trollů na stránce Stay Z. Ta je proslulá tím, že nevhodným humorem útočí na všechny bez ohledu na rasu, národnost nebo politickou příslušnost.

Na stránkách Stay Z se z Landy stal i chovanec pražské ZOO.

Na stránkách Stay Z se z Landy stal i chovanec pražské ZOO.

Na poslední montáži se Landa objevil jako tradiční zákazník Kauflandu. Autoři v popisku upozorňují na to, že jeho publikum se často sestává z lidí, kteří v dobách, kdy vláda vše rozdá uprchlíkům musí sbírat plastová víčka a jejich jedinou životní radostí je Landa a slevy v supermarketech.

Landova obliba v metaforách z Pána prstenů vedla k vytvoření fotomontáže, na...

Landova obliba v metaforách z Pána prstenů vedla k vytvoření fotomontáže, na které představuje kouzelníka Landalfa, kterému po boku stojí hobit Olgo Pytloun.

A to neměli dělat. Fanoušci Landy se opět slétli jak vosy na bonbon a vyčinili humoristům, že dělat si srandu z Landy a Česka je nepřípustné. A nejspíše právě o to autorům stránky šlo.

Z kouzelníka Žita se k nelibosti jeho fanoušků stal Použito a Zneužito

Z kouzelníka Žita se k nelibosti jeho fanoušků stal Použito a Zneužito

„Děláme si legraci ze všech a všeho, humor nemá mít hranice. Pravdou je, že zrovna Landu nebo Okamuru tu máme často, i kvůli někdy až roztomile přihlouplým komentářům jejich hardcore fanoušků,“ prozradil Expresu jeden z tvůrců stránky.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:44 9. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  40
 • Super
  27
 • Trapas
  27
 • Cože
  10
 • Tvl
  10
 • Sladký
  9
Komentáře