Podle fanoušků je to jasné: Lady Gaga bude do konce roku těhotná! S Bradleym Cooperem

Lady Gaga a Bradley Cooper už jsou zase středem veřejného zájmu. Jsou to tedy milenci? Bradley se rozešel teď, zpěvačka už v zimě. Fanoušci v tom mají jasno! | foto: koláž expres

Je to jasné, Lady Gaga (33) bude do konce roku „v tom“ a otcem bude Bradley Cooper (44)! Alespoň v tomto duchu se dohadují lidé na sociálních sítích od té doby, co vyšlo na povrch, že se herec rozešel s matkou své dcery Irinou Shayk (33). Teorii by pak nahrával patetický výstup, který Gaga s Cooperem předvedli na Oscarech.

Tahle šuškanda začala už po uvedení Cooperova filmu Zrodila se hvězda, v němž jak on, tak Lady Gaga hrají.

Když pak na Oscarech dvojice společně zapěla vítěznou píseň Shallow, působilo to tak přesvědčivě, že celý svět okamžitě začal spekulovat, že je mezi nimi něco víc než jen spolupráce na filmu.

Řeči jen přiživil fakt, že se Lady Gaga v únoru rozešla se snoubencem Christianem Carinem (49), s nímž byla od roku 2017. Tehdy o rozchodu mlžila, nedávno však přiznala, že to byla ona, kdo vztah ukončil.

Před týdnem pak média po celém světě psala o Cooperově rozchodu s ruskou modelkou Irinou Shayk, se kterou má dceru.

Když se jednotlivé události poskládaly dohromady, vznikla z toho teorie, že Lady Gaga a Bradley Cooper jsou skutečně milenci.

Jsem si jistá, že tihle dva spolu jsou a Lady Gaga oznámí do konce roku těhotenství!“ rozvíjejí lidé na sociálních sítích divoké teorie, do nichž spadá samozřejmě i to, že Cooper se s Irinou rozešel právě kvůli excentrické zpěvačce.

Jak to bude ve skutečnosti, ukáže čas. Že mezi aktéry filmu Zrodila se hvězda nic není, to ale vyloučit nelze.

Během jejich výstupu na Oscarech se opravdu zdálo, že chemie nebyla jen hraná, jak později Lady Gaga tvrdila.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat