„Sociální sítě jsou největší žumpa!“ rozčiluje se Lady Gaga kvůli kritice a žumpu nemaže

Lady Gaga s Bradleym Cooperem zapěli vítěznou skladbu Shallow. Dvojice působila jako skutečně zamilovaná. | foto: reprofoto: Daily MailProfimedia.cz

Zahrála si ve filmu, který byl nominovaný na Oscara, složila k němu titulní píseň Shallow a ještě za ni shrábla oscarovou sošku. To všechno stihla Lady Gaga (32) během jediného roku. Kromě toho zpěvačka čelí pomluvám, že má utajený vztah s Bradleym Cooperem. Teď navíc vyvrací fámy, že je těhotná. „Sociální sítě jsou největší žumpa lidstva!“ vzkazuje.

Po procítěném vystoupení na Oscarech byl celý svět přesvědčen, že Lady Gaga s Bradleym Cooperem jsou milenci. Navzdory tomu, že režisér filmu Zrodila se hvězda má dítě s ruskou modelkou Irinou Shayk.

Netrvalo dlouho a éterem se začala šířit zpráva o tom, že je extravagantní zpěvačka „v tom“.

Těmto pomluvám učinila Lady Gaga přítrž svým prohlášením na Twitteru. „Drby, že jsem těhotná? Jo, jsem těhotná s #LG6,“ napsala s tím, že jediné její dítě je její nové album. 

Nedávno pak čerstvá držitelka Oscara promluvila v show Jimmyho Kimmela, kde se konečně vyjádřila k pomluvám, které od udílení Oscarů kolují na sociálních sítích a obviňují ji z poměru s Bradleym Cooperem.

Nutno ale dodat, že tomu ona sama pomohla tím, jak se na Oscarech předváděla a před očima všech diváků ztrapňovala Cooperovu partnerku Irinu.

„Předem bych chtěla říct, že sociální sítě jsou žumpa. To, co udělaly s naší popkulturou, je strašné,“ řekla na úvod autorka hitu Shallow. 

„Lidé na Oscarech viděli lásku. A hádejte co? Je to píseň o lásce, celý film Zrodila se hvězda je o lásce,“ bránila se Gaga v show s tím, že srdceryvný výstup na Oscarech byl celý hraný a se skutečností neměl nic společného.

„Z hlediska toho vystoupení bylo důležité, abychom na sebe byli napojeni od začátku do konce. Když zpíváte love song, chcete, aby tu lásku lidé cítili, aby vám to věřili. Myslím, že jsem odvedla dobrou práci!“ obhajuje zpěvačka vystoupení na Oscarech.

Evidentně dobrou práci odvedla, fotografové jen den poté zastihli Irinu a Bradleyho, jak si vyzvedávají dceru, a že nebyla Irina Shayk ve vynikající náladě, to je opravdu jen velice mírné označení.

Irina Shayk a Bradley Cooper nejsou po oscarové noci ve zrovna nejlepší náladě.

Irina Shayk a Bradley Cooper nejsou po oscarové noci ve zrovna nejlepší náladě.

Lady Gaga si navíc žumpu, tedy sociální síť s pětatřiceti miliony lidí, nesmazala. Bez ní by se sláva žila těžko.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat