Lady Gaga to přehnala! Udělala to naschvál Cooperově partnerce Irině?

Když sošku přebírala, podlomila se jí kolena a propukla v usedavý vzlykot, přes který ze sebe sotva dostala děkovná slova s nádechem patosu. Po tomto srdceryvném výstupu, který Lady Gaga (32) na Oscarech předvedla, usedla s režisérem snímku Bradleym Cooperem (44) za klavír a ještě procítěněji spolu zapěli vítěznou píseň Shallow. Celý svět od onoho večera spekuluje, že spolu ti dva něco mají, nebo minimálně Lady Gaga by si to přála. Výjevu navíc přihlížela Cooperova životní partnerka, pro niž to nemusel být zrovna příjemný pohled. Proč to zpěvačka tak hrotila?

Od udílení Oscarů celý svět spekuluje o vztahu Bradleyho Coopera s Lady Gaga. Opravdu jsou to jen kolegové a přátelé, jejichž cestu propojil tolik nominovaný snímek Zrodila se hvězda? Nebo je mezi nimi něco víc?

Popořadě. Lady Gaga se k Bradleymu podezřele vine od té doby, co dvojice trhák představila, ať už se jednalo o premiérový večer, nebo udílení Zlatých glóbů před měsícem. Oscarový večer tomu jen nasadil korunu.

Jak bývá zvykem, Lady Gaga s Cooperem oceněnou skladbu předvedli. Způsob, jakým to ale udělali, byl možná přes čáru.

Bradley držel zpěvačku celou dobu kolem pasu a dvojice se po celou dobu vzájemně dotýkala obličeji. Pochopitelně jsou oba jako umělci emotivnější a navíc k největší filmové události roku jistá míra přehrávání patří.

Lady Gaga s Bradleym Cooperem zapěli výherní skladbu Shallow.

Lady Gaga s Bradleym Cooperem zapěli vítěznou skladbu Shallow.

Na druhou stranu scéně musela přihlížet Cooperova partnerka a matka jejich dcery Irina Shayk. Možná tedy bylo na místě vášně držet trochu na uzdě, aby se zabránilo přesně tomu, k čemu po Oscarech došlo.

Celý svět si teď šušká, že Bradley a Gaga jsou milenci, a ať už se to zakládá na pravdě, nebo ne, musí to být Irině značně nepříjemné.

Lady Gaga s Bradleym Cooperem zapěli výherní skladbu Shallow. Dvojice působila...

Lady Gaga s Bradleym Cooperem zapěli vítěznou skladbu Shallow. Dvojice působila jako skutečně zamilovaná.

Této teorii nahrává do karet i fakt, že se Lady Gaga nedávno rozešla se snoubencem Christianem Carinem (49). Všichni se proto ptají, jestli to může být náhoda a zda zpěvačka na Oscarech nepřehrávala tak trochu naschvál.

Jako žena a umělkyně by se přece měla umět vžít do Irininy kůže. Její chování je předmětem kritiky nejen lidí na sociálních sítích, ale pustila se do ní třeba i zpěvačka Mel B. „Cítila jsem se kvůli Bradleyho partnerce nepříjemně,“ napsala.

Irina Shayk a Bradley Cooper nejsou po oscarové noci ve zrovna nejlepší náladě.

Irina Shayk a Bradley Cooper nejsou po oscarové noci ve zrovna nejlepší náladě.

Fotografové navíc po oscarové noci zachytili dvojici, jak jede vyzvednout dítě, a nálada v autě nebyla zrovna příjemná.

Komentáře