jít naiDNES.cz

Láďa Hruška o novém projektu pro děti: Nechci být jako Dáda Patrasová

Moderátor Ladislav Hruška (41) se specializoval na reportáže či pořady o jídle, ale teď hodlá přesedlat na jinou rubriku. Chtěl by se zalíbit dětem a dává do kupy projekt, který by se jim měl věnovat. Sám ale Expresu přiznal, že by nechtěl jít cestou jako Dáda Patrasová (66) se svou žížalou Jůlií. Co tím myslel?

Známého moderátora Ladislava Hrušku Expres potkal na akci Prima Love day v pražské Grébovce. Sám nepřišel se žádnou svou láskou, ale přiznal, že zrovna je jeho největší vášní nový projekt.

„Lásku prožívám každý den a teď zrovna všechnu svou vášeň prožívám s novým projektem pro děti. Já děti miluju a chtěl bych jim přinášet radost,“ rozpovídal se Hruška.

Sám z toho byl tak nadšený, až mu bylo líto, že nemůže prozradit více. Ale přece jen něco řekl, jak to má všechno vypadat. To se jeho konkurenci Dagmar Patrasové líbit nebude.

„Nechci být jako Dáda Patrasová a žížala Jůlie,“ smál se Láďa, na němž bylo poznat, že by nechtěl dopadnout jako královna dětských srdcí, která tu slávu neustála.

„Vše je v přípravě, ale myslím si, že to bude velmi povedené,“ dodal moderátor na primáckém dni v pražské Grébovce, kde už se radši dál nechtěl navážet do konkurence. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:09 31. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Tvl
  17
 • Haha
  15
 • Super
  14
 • Cože
  14
 • Sladký
  11
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat