Zlatý proud lenosti: Láďa Hruška močil na akci kousek od kolegů, vedle bylo WC

Ladislav Hruška poslední dobou trochu provokuje. | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof/Expres

Moderátor Láďa Hruška nemá moc taktu na rozdávání! Nejdříve na svém profilu veřejně uráží kolegy z televize Prima a pak v jejich blízkosti močí, ačkoli záchod měl jen o pár metrů dál. Proč neustále provokuje?

Moderátor Láďa Hruška se s tím poslední dobou opravdu nemaže. Před pár týdny na svůj Facebook otevřeně napsal, co si myslí o svých kolezích a pořadech, v nichž účinkují,

„Už se nemůžu dočkat na Sběratele kostí na Prima Love. Ale ten shit PR Top Star? Sorry jako,“ napsal tehdy Hruška na svůj Facebook s tím, že mu ve společenském pořadu TV Prima nejvíce vadí jeho moderátorky Agáta Prachařová a Eva Decastelo. Téměř ve stejnou chvíli zaútočil i na Václava Postráneckého, jenž uvádí Váš Prima receptář ve vysílacím čase před Hruškovým pořadem

Tehdy nad ním visel meč a on se musel veřejně omluvit, dokonce si na čas smazal Facebook, asi proto, aby se ho zase nepokoušely k upřímnostem jeho večírky, kterými je Hruška proslulý. Ten ale se svými provokativními gesty pokračuje dál. Nyní na oficiální tiskové konferenci TV Prima močí před zraky vedení a tehdy dotčených kolegů.

Láďa močil kousek od místa, kde popíjeli jeho kolegové.

Láďa močil kousek od místa, kde popíjeli jeho kolegové.

Kousek od místa, kde tančili jeho spolupracovníci a nadřízení, Hruška močil na trávník, ačkoli záchody neměl nijak daleko. Na vině byl zřejmě alkohol, jemuž se známý moderátor nikdy příliš nebránil, a také parné počasí, které dobrou náladu z lihovin jen posílilo.

Musí neustále provokovat a vyčnívat takovými klukovinami? Vždyť je to skaut!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:36 2. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Super
  9
 • Haha
  9
 • Tvl
  8
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
Komentáře