jít naiDNES.cz

Květa Plekancová vedle Šafářové: Lucčino maminkování? Řeknu vám pravdu!

Dlouho se Lucii Vondráčkové (38) dařilo před národem hrát roli způsobné starostlivé maminky, která milované synky opouští jen v nejnutnějších případech. Matce jejího manžela Tomáše Plekance (36) došla trpělivost a promluvila o tom, jak tomu je doopravdy. A zpívající herečka z toho rozhodně nevychází jako matka roku!

„Lucie tak maminkovala, že oba kluci chodili už od brzkého věku cca dvou let do legální a vládou povolené miniškolky pro pět dětí. A byla to soukromá školka. Děti tam mohly i spát přes poledne, většina rodičů totiž opravdu celý den pracovala,“ rozohnila se Plekancová pro web eXtra.cz na adresu snachy Lucie Vondráčkové.

Květa Plekancová (62) pak uvedla na pravou míru i zvěsti, že je její syn „škrt“ a manželku i syny Adama a Matyáše držel finančně zkrátka. Přidala proto ještě pár zajímavých skutečností, které hvězdu propadáku The Perfect Kiss nestaví do příliš dobrého světla.

„Tomáš je v tomhle směru strašně hodný. Nestrádala ani Lucka, ani kluci. Kdyby byl škrt, tak by Lucie nemohla létat na dovolenou na Kubu. Loňský rok i dvakrát za měsíc,“ šokovala matka známého hokejisty, která už nevydržela to, jak se Vondráčková o jejího syna „otírá“.

„Nebo loni na Vánoce, když si bez dětí po Štědrém dnu odletěla na čtrnáct dní do Los Angeles. Přiletěla jsem kvůli tomu do Kanady, abych pomohla s hlídáním,“ dodala maminka Plekyho.

Není proto divu, že ji fotografové zachytili na kladenské tribuně v družném hovoru s tenistkou Lucií Šafářovou. S novou partnerkou svého syna si paní Květa evidentně rozumí o poznání víc než s Vondráčkovou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:59 úterý 2. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  217
 • Trapas
  160
 • Tvl
  48
 • Cože
  34
 • Haha
  27
 • Sladký
  20
Komentáře

Mohlo by vás zajímat