Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kundosaki o letošním castingu na Survivora: Soutěžící zaskočila srážka s drsnou realitou

  Kateřina Klinderová alias Kundosaki (31) byla jednou z nejvýraznějších tváří minulého Survivoru. Letošní řadu komentuje společně s moderátorem soutěže Ondřejem Novotným v jeho pořadu na Yess Tv. Nám Kundosaki prozradila, který z hráčů ji nejvíc překvapil, jestli se podle ní casting povedl a na závěr nám dala i pár rad, jak vlastně na ostrově přežít co nejdéle. Ona na něm ostatně strávila celých 32 dní.

  Pokud se dá někdo považovat za odborníka na reality show Survivor, pak je to bezpochyby Kateřina Kundosaki Klinderová, která pravidelně komentuje třetí řadu po boku Ondřeje Novotného v jeho pořadu na Yess Tv.

  A protože se nedávno nechala Kundosaki na sociálních sítích sama slyšet s tím, že účastníci padají jako hrušky a hru vzdávají ještě div ne před začátkem, poprosili jsme ji, aby okomentovala třetí sezonu Survivoru i pro nás.

  „Mám z toho smíšené pocity, chápu, že jsme na začátku hry a první dva týdny jsou pro lidi nejhorší. Tam se přesně vidí, jak je to láme. Každý casting byl skvělý, já se na to těšila, i ti lidé mi přišli výrazní. Jenže ta srážka s realitou není vždycky tak měkká, jak si představují,“ řekla nám Kundosaki. Ta přiznala, že ji nejvíc ze všech soutěžících překvapila Ornella Koktová.

  Kundosaki na představení novinky - piva Proud

  „O člověku máte totiž automaticky nějaký obrázek z médií, já ji sice moc nesledovala, ale přišla mi hustá. Těmi hláškami a uprdelismem mě její mindset baví a překvapila mě asi stejně jako půlku národa,“ má jasno Kateřina, kterou jsme potkali na představení nového piva Proud.

  Sama Kundosaki strávila na ostrově 32 dní. V celém videu se dozvíte, co by poradila všem, kteří se chtějí do Survivoru přihlásit, co považuje za největší chyby třetí série i to, jestli by vůbec do show ještě někdy šla.

  Fotogalerie