Pátek 22. září 2023, svátek má Darina
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Česká bohyně OnlyFans Kristýna: Fanoušci mi posílají svá „nádobíčka“, dělá mi to radost!

  Kristýna Sixtová je bohyně české platformy OnlyFans! | foto: Koláž Expresu

  Pikantními snímky, které zachycují její sexy tělo v titěrném prádélku, už nějakou dobu provokuje na Instagramu. Před časem jí ale došlo, že mnohem vhodnější uplatnění najde na stále více populární platformě OnlyFans, kde ženy z celého světa vydělávají nemalé peníze za sdílení erotického obsahu. „Původně jsem chtěla sdílet jen takové fotky, které mi Instagram mazal. Později jsem ale pochopila, že takhle to na OnlyFans nefunguje a musí se trochu přitvrdit,“ usmívá se česká sexbomba Kristýna Sixtová, která pro Expres.cz promluvila také o tom, co na její byznys řekla rodina a kamarádi.

  Fotky z luxusních resortů, osvalený kulatý zadek deroucí se z titěrných plavek a obří prsa všude kolem vás! Takto vypadá instagramový profil české sexbomby Kristýny Sixtové, která se během cest po světě nechává ráda fotit svým partnerem Tomášem.

  Mladá kráska, jež před lety rozjela vlastní výživové poradenství SixFitness, začala být nedávno hodně aktivní také na OnlyFans. Patří dokonce k nejúspěšnějším Češkám na této platformě.

  „Fotky na OnlyFans dělám sama, ale v podstatě veškerý obsah nejdříve ukážu partnerovi, abych se s ním poradila na případném zlepšení, a hlavně aby to oko muže před odesláním schválilo. Naštěstí nežárlí,“ usmívá se v rozhovoru pro Expres.cz Kristýna, kterou jen na Instagramu sleduje přes 132 tisíc lidí.

  „O založení účtu na OnlyFans jsem začala uvažovat hned poté, co mi bylo z Instagramu smazáno několik fotografií. Navíc jsem si říkala, že každá zahraniční slečna ho má, tak proč ho také nezkusit. Neměla jsem však v plánu nic extra ukázat, chtěla jsem tam sdílet jen takové fotky, které mi Instagram mazal. Až později jsem pochopila, že takhle OnlyFans bohužel opravdu nefunguje a musí se trochu přitvrdit,“ dodává česká bohyně.

  Kristýna Sixtová

  Kristýna tvrdí, že miluje něžnou nahotu. Velmi ráda také skrz svůj profil komunikuje s fanoušky.

  „Je to pro mě skvělé večerní odreagování, které je navíc velmi příjemně finančně ohodnoceno,“ vysvětluje Sixtová, která přiznává, že někteří příznivci jí občas posílají fotky svého přirození a chtějí po ní komentář.

  „Takových je tam opravdu spousta. Beru to tak, že to k tomu patří, a dělá mi radost, když se tam se mnou cítí fanoušek příjemně a další měsíc si své předplatné obnoví. Chodí tam ale také muži, kteří si chtějí jen tak popovídat o životě. Někteří jsou hodně pracovně vytížení a touží po neškodném odreagování,“ popisuje Kristýna.

  Kristýna Sixtová

  Své okolí jsem nejprve vyděsila, teď mě už chápou

  Pro Expres se také mladá kráska rozpovídala o tom, jak na její sexy byznys reagovala rodina a přátelé. Zpočátku prý někteří nebyli příliš nadšení.

  „Když jsem tenkrát na Instagramu začínala se zveřejňováním fotek svého pozadí, bylo mé okolí lehce zděšené. Nyní mě takovou už všichni berou a myslím, že založení OnlyFans už nikoho ani nemohlo překvapit,“ usmívá se vnadná provokatérka, která už od roku 2012 pomáhá lidem s hubnutím a formováním postavy.

  „Je to pro mě srdeční záležitost. Miluji pomáhat ženám s jejich sebevědomím, motivovat je do cvičení a učit je zdravě a vyváženě jíst. Je to takové mé poselství. Mám i svou mobilní aplikaci s recepty, podle kterých v současné době vaří přes dva tisíce klientů,“ tvrdí Kristýna.

  Kristýna Sixtová

  Nejsem fanouškem diet, moji klienti pravidelně hřeší

  Mladá sexbomba má sice naprosto dokonalou postavu a zdravé stravě rozumí, ale nikdy se nezkoušela prosadit jako modelka a mnoho lidí jistě překvapí, že za sebou nemá ani žádné fitness závody.

  „Sama nesoutěžím a ani nikoho ze svých svěřenců na soutěže nepřipravuji, protože nejsem úplná fitnesska. Nejsem fanouškem diet ani žádného přísného omezování. Jsem zastáncem zdravého přístupu k jídlu i pohybu, což se právě odráží na mé metodě 80/20, která vlastně povoluje si jednou začas s něčím méně zdravým v jídelníčku zahřešit. Funguje to tak, že z 80 procent jíte zdravě a z 20 procent hřešíte. Pro mnoho lidí, kteří se zdravým životním stylem teprve začínají, je tohle reálná a hlavně dlouhodobě udržitelná cesta,“ vysvětluje Kristýna své netradiční metody.

  Kristýna Sixtová

  Kristýna Sixtová často na Instagramu sdílí až tak moc provokativní fotky, že se dočká i mírné kritiky. Ona sama ale tvrdí, že má jasně stanovenou hranici, za niž by nešla.

  „Je ale pravda, že ji neustále posouvám,“ směje se kráska, která je aktuálně na dovolené ve Švýcarsku, kde pro své fanoušky připravuje další velmi pikantní sérii fotek.

  Kristýna Sixtová

  Na sexy fotky Kristýny Sixtové se podívejte v galerii.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Kdo vládne Hradu. Co jsou zač lidé kolem prezidenta a o co spolu válčí

  Premium Z Hradu se půl roku po inauguraci Petra Pavla stává mocenské sídlo, v němž hlava státu nemá vždy hlavní slovo....

  Prapor Azov vrací úder. S Rusy si srovnává účty za jatka v Mariupolu

  Premium Za zprávou o osvobození dvou malých vesnic na východě Ukrajiny se skrývá zajímavý příběh. Osudy obránců Mariupolu,...

  Agáta a Soukup: Nečekaný zvrat u soudu. Co se stalo při předání dcery Rozárky?

  Premium Rozchod slavné herečky Agáty Hanychové (38) a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54) má mnohem složitější pozadí, než...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 22. září 2023, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz