Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kristýna Schicková prozradila, jak hubne na focení a přiznala novou nečekanou kariéru

  Kristýna Schicková (29) se chystá na další ze svých zahraničních focení, Expresu v rozhovoru prozradila, jak se na ně připravuje. Kromě toho jsme se také dozvěděli, že modeling už není zdaleka tím jediným, co půvabnou tmavovlásku živí. Ta se totiž přednedávnem vrhla i na zbrusu novou kariéru manažerky. Co přesně dělá? Dozvíte se ve videu.

  Kristýnu Schickovou zanedlouho čeká týdenní focení nového editorialu ve Francii. Jak ovšem modelka přiznala, na podobné projekty se dopředu nijak zásadně nepřipravuje. To, že bude na obálce třeba v plavkách, pro ni tak naštěstí žádné nastolení přísného dietního režimu neznamená.

  „Myslím, že mám tělo v dobré formě a že se tak nějak kontinuálně udržuji v kondici, takže žádná velká příprava nebude,“ prozradila nám Kristýna na projekci filmu Matka v trapu. Sama přitom akci pomáhala pořádat, to se totiž stalo vedle chození po mole jejím novým džobem.

  „Modeling je ještě stále jednou z mých nejoblíbenějších činností, fotím a chodím přehlídky a na focení létám i do ciziny. Za to, že mohu pořád udržovat kontakty se zahraničními agenturami, jsem ráda,“ upřesnila Kristýna, že s módním průmyslem ještě rozhodně nekončí.

  Kristýna Schicková v sexy spodním prádle

  „Chci ale působit hlavně na českém trhu, jelikož tu mám rodinu, manžela a děti. Proto jsem se rozhodla jít i cestou eventové manažerky,“ dodala modelka s tím, že tak teď pomáhá shánět na nejrůznější akce a premiéry třeba hosty, výzdobu, ale i hostesky.

  To a mnohem víc se dozvíte ve videu, ve kterém promluvila Kristýna Schicková kromě jiného také o plánech do budoucna, o svých dětech anebo o zdraví.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...