Holka „krev a mlíko“ Kristýna Leichtová: Svým zadkem dodává sebevědomí dalším ženám

11. července

Kristýna Leichtová. | foto: Herminapress

Herečka Kristýna Leichtová (33) nikdy nebyla žádná vychrtlina. Za svou postavu „krev a mlíko“ se nikdy nestyděla a hrdě kila navíc ukazovala. A nezměnila se ani po porotu dcerky Dorotky. Chce zvyšovat sebevědomí i dalším maminkám, které nemají míry 90-60-90.

Herečka je známá třeba z komedie Účastníci zájezdu, kde dokonce odhodila vršek a předvedla své poprsí v plné kráse. Teď už by se prý nesvlékla, ale v plavkách se předvádí nadále. 

Nechce si tím zvyšovat sledující na Instagramu, ale chce inspirovat maminky od malých dětí, aby se za nějaké to kilo navíc nestyděly. 

Ani Kristýna Leichtová není dokonalá, ale na tom si právě staví svůj účet na sociální síti. Nechce se upravovat různými filtry, zeštíhlovat postavu, ale ráda by předvedla, jak vypadá takové tělo po porodu.

Teď poslala fotku z pláže, kde se vyfotila vedle kamarádky a dětí. Měla na sobě plavky, které lichotily její postavě. Sama si uvědomuje, že na titěrné bikinky by to nebylo. Proto chce ukázat, že jde hlavně o správný typ plavek, které vám nějaký ten špíček zakryjí.

Kristýna se zezadu ukázala v plné své kráse.

Kristýna se zezadu ukázala v plné své kráse.

Ženy, které hodně řeší postavu, by si z herečky měly vzít příklad. Hodit takové prkotiny za hlavu, dát na odiv krásu ženského těla, za které se žádná z nás stydět nemusí. 

Fotogalerie

Komentáře