jít naiDNES.cz

Herečka Kristýna Leichtová překvapila: Konečně jsem našla smysl pro svá prsa

Leichtová jako žhavá tygřice | foto: Profimedia.cz

Herečka Kristýna Leichtová (33) vždycky byla považována za velkou sexbombu. Od doby, co odhalila prsa v komedii Účastníci zájezdu, se dostala do škatulky vnadné holky, která se nebojí ukázat v plné kráse. Jenže až teď konečně přišla na to, proč je vlastně má.

Krásná Kristýna Leichtová nikdy nepatřila mezi holky s plochým hrudníkem. Její plné čtyřky uchvacovaly nejen fanoušky, ale také režiséry, kteří ji rádi svlékali před kamerou. Moc dobře věděli, že ženské vnady táhnou, a herečka byla vždycky trefa do černého.

Jenže tomu je konec! Kristýna se rozhodla, že už se nechce ukazovat, jak ji příroda stvořila, ale svá prsa ukáže jen doma, především své dcerce Dorotce. Našla se totiž v kojení a ráda se s tím i pochlubí na sociálních sítích.

„Já to fakt miluju! Moje prsa figurovala v hlavách hromady puberťáků, ale teď konečně našla svoje nejdůležitější uplatnění,“ napsala nadšeně herečka k fotce, kde zrovna kojí dcerku, a je pyšná na to, že se nestydí ukázat to veřejně.

„A byť už Dorotka zvládá občas i mléko umělé, raději si v klidu počká hodinku navíc, až se já a prsa vrátíme ze zkoušky. Bála jsem se, aby jí umělý nezachutnalo víc než to moje, ale naštěstí to vypadá, že to bere jako zpestření, ne moc dobrý zpestření, ale dá se,“ dodala jako zkušená maminka.

Teď ale kluci zapláčou, když už se nechce herečka odhalovat. Její ňadra se stala doslova legendou. Nejen kluci v pubertálním věku slintali nad jejím dekoltem, ale i dospělí muži si nechají zdát o těch skvostech. Jenže ty jsou teď jen Dorotky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 neděle 19. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  15
 • Super
  13
 • Tvl
  10
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře