Herečka Kristýna Leichtová opět vzbudila vášně: Ukázala prsa při kojení

12. září
Herečka Kristýna Leichtová opravdu ví, jak kolem sebe rozvířit debatu. Poté, co sdílela fotku, jak kojí svou druhou dceru Rozárku, se opět její fanoušci rozdělili na dva tábory a začali se přít, jestli je opravdu nutné vystrkovat ňadra takto veřejně. Co si myslíte vy?

Z herečky Kristýny Leichtové se stala máma na plný úvazek a nebojí se to ukázat. Od narození první dcery Dorotky naprosto propadla přirozenému ženství, domácím porodům a ukazování kojení na veřejnosti.

Je velkou propagátorkou porodu v klidu domova a také toho, že prsa odhalí kdekoliv a nakrmí hladové dítě. A je jedno, jestli to někoho pobuřuje, nebo ne.

I proto se nechala zvěčnit na fotce s mladší dcerou, jak ji má přitisknutou na své ňadro a hrdě ji kojí. Jedni za to Kristýně tleskají, že to sdílí i na Instagramu, někomu už to ale připadá moc.

„Mateřství vám sluší. Konečně někdo, kdo ukazuje kojení v celé své kráse, ale i bolesti, když vás dítě kousne do prsa,“ pochvalovaly si fanynky, které také vyznávají přírodní rodičovství.

Kristýna Leichtová zveřejnila fotku ze svého domácího porodu. Měla být přítomná...

Kristýna Leichtová zveřejnila fotku ze svého domácího porodu. Měla být přítomna i malá Dorotka?

Pak jsou ale někteří, kteří nechápou, proč se neustále herečka takto vystavuje.

„Jste krásná žena, ale nemusím vidět vaše prsa takto veřejně,“ napsal jeden fanoušek v diskuzi a nebyl sám.

Sama herečka si z toho nic nedělá. Vlastně proč ne. Žij a nech žít, jak se říká, ať si na svém Instagramu ukazuje, co chce. A že je taková biožena, to se o ní už dlouho ví, tak ji odpůrci sledovat nemusí.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře