Kubíčková po rozchodu s Drahokoupilem: Na chlapy už kašlu, teď se udělám pro sebe

Kristýna Kubíčková přišla podpořit finalistky České Miss. | foto: Dermacol

Bývalá Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková (21) po rozchodu se zpěvákem Vojtou Drahokoupilem (23) rozhodně nezahálí. Práce má nad hlavu a také se snaží pomáhat finalistkám České Miss, aby uspěly v soutěži krásy. Co jim poradila? A jak to má sama sexy blondýnka, už má v životě novou lásku?

Krásná blondýnka Kristýna Kubíčková je po rozchodu se zpěvákem Vojtou Drahokoupilem sama. Ale jestli si myslíte, že doma pláče do polštáře, to byste se mýlili. Bývalá Miss Earth totiž nezahálí a prázdnotu v srdci nahradila prací.

„Dodělala jsem si zkoušky na vizážistku, takže líčím při focení, pořádám fotokempy, kde jsem lektorkou, pořád se sama věnuji modelingu a do toho mám Instagram, který mi také zabere hodně času,“ začala pro Expres vypočítávat všechny své aktivity.

Mezi ně ale rozhodně nepatří randění, jemuž se kráska vyhýbá. Od rozchodu se známým zpěvákem, který proběhl před pár měsíci, chce být sama a nikoho si do života nepouštět.

„Nikoho nehledám, ani nechci, jsem teď sama a užívám si to. V mém životě teď není místo na žádného muže, ale pozvání na rande mi chodí. Jen je odmítám, chci se věnovat jen sama sobě a své kariéře,“ prozradila Kristýna, kterou jsme potkali na akci, kde pomáhala finalistkám České Miss s líčením v obchodě Dermacol. 

Ta se po rozchodu s Vojtou neodstěhovala zpět do rodné Ostravy, ale nakonec se rozhodla zůstat v Praze a zkusit tu své štěstí. 

Třeba tu po době smutku z rozchodu najde i osudovou lásku. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat