Ukradená identita! Vojta Drahokoupil s přítelkyní museli na policii

Zamilovaným hrdličkám kazí vztah nebezpečná stalkerka. | foto: Instagram

Užívali si slávu, kterou jim nabídl Instagram. Mysleli si, že je to skvělé s lidmi sdílet své životy a být fanouškům blíž. Jenže teď Vojta Drahokoupil (23) s přítelkyní Kristýnou Kubíčkovou (21) poznali na vlastní kůži i odvrácenou tvář internetu. Jakým odpornostem musí zamilovaný pár čelit?

Sociální sítě pomáhají celebritám sdílet soukromí s fanoušky. Většinou mají kladné ohlasy, ale teď zpěvák Vojta Drahokoupil s modelkou zažívají kvůli Instagramu peklo na zemi. Jedna jejich „fanynka“ se rozhodla, že jim ukradne identitu a bude je přes internet šikanovat!

„Založila si profily s našimi jmény, krade nám fotky, píše si s našimi fanoušky, domlouvá si s nimi sraz. Škodí nám, jak se dá, jako by byla námi posedlá,“ rozpovídala se krásná Kristýna Kubíčková.

Snažili se to neřešit, nebrat tu dívku vážně. Mysleli si, že ji to přejde, ale bohužel přidávala na intenzitě a doslova žila jejich životy. Jako ze špatného filmu. Najednou se zděsili, že je vlastně někdo sleduje.

„Není to vůbec nic příjemného. Dokonce si dojednávala termíny srazu s lidmi, kteří by se s námi rádi setkali. Už to překročilo únosnou hranici. Oba jsme se báli otevřít Instagram, abychom se nedozvěděli další kroky té slečny, která podle všeho není normální,“ dodala modelka.

Až to nakonec zašlo tak daleko, že se museli radit s právníkem a policií. Už to nebyla žádná legrace, ale začali se strachovat nejen o soukromí, ale i o život. Přece jen nikdy nevíte, kdy se z tak posedlého člověka stane někdo, kdo vám dokáže i fyzicky ublížit.

Kdyby tu dívku usvědčili z kyberšikany a stalkingu, trestného činu omezování osobní svobody, hrozilo by jí až dva roky ve vězení nebo tučná pokuta. Milenci už raději na sociální síť nedávají spolu tolik fotek jako dříve a Vojta si udělal nový profil, kde začíná od začátku s malým počtem sledujících. Soukromí si začali více hlídat, protože poznali odvrácenou tvář slávy. 

Ale určitě nejsou jediní, koho pronásleduje nebezpečný stalker, my vám přineseme další oběti kyberšikany.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:14 6. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Tvl
  16
 • Trapas
  12
 • Sladký
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  5
Komentáře