Je opravdu bez práce? Kubíčková se po rozchodu s Drahokoupilem nezastaví!

Kristýna Kubíčková je v jednom kole. | foto: Česká Miss/David Váňa

Když před několika týdny Vojta Drahokoupil oznámil, že se s krásnou Kristýnou Kubíčkovou rozešli, Česká Miss Earth 2016 se přestěhovala zpátky k rodičům na Moravu. Ani tam se ale nezastaví! Ačkoliv není na očích, o pracovní nabídky se bát nemusí. Je v jednom kole!

Působili sice jako idylický pár, vše ale bylo jinak. Vztah Kristýny Kubíčkové a Vojty Drahokoupila měl trhliny, kvůli nimž už spolu nemohli být. I proto se před časem rozhodli rozejít. 

Zatímco Drahokoupil zůstal v Praze, Kubíčková se podle jeho slov přestěhovala do Ostravy.

„Ona je hodně v Ostravě. Nemá důvod setrvávat v Praze. Když sem přijede fotit, tak to spojí s tím, že si vezme nějaké věci. Pak to uzavřeme,“ sdělil nám před několika týdny Drahokoupil, z jehož slov se dalo vyčíst, že Kubíčková se rozhodně v pracovních nabídkách nepřehrabuje.

Realita je ale jiná. Ačkoliv se Kristýna přestěhovala k rodičům, mnoho času ve svém dětském pokojíčku nestráví. Výjimkou nebyl ani předešlý víkend, který strávila s dalšími kráskami v brněnském Casinu Victory. 

Po svém příchodu možná i byla ráda, že je single. Právě tam totiž probíhalo vážení zápasníků před galavečerem Fusion Fight Night.

Ačkoliv měla kolem sebe samé urostlé bijce, ji uchvátily podle jejích slov rulety. „Casino pro mě bylo největším zážitkem, byla jsem zde poprvé, rozkoukávala jsem se a poznávala úplně jiný svět,“ přiznala Kubíčková, která už tím, že randila právě s Drahokoupilem, dala najevo, jaký typ mužů se jí líbí. A urostlí svalovci to rozhodně nejsou.

Fotogalerie

Komentáře