Misska Kubíčková káže o dobročinnosti, ale co udělala ona? Dala dítěti plyšáka

Kristýna Kubíčková je rozenou samaritánkou. Dokázala to na svém Instagramu. | foto: Instagram

Missky mají často tu neblahou vlastnost, že aniž by to zamýšlely, vypouští z pusy výroky, které zní někdy zvláštně. Tentokrát nechvalně zabodovala Kristýna Kubíčková, ta se pochlubila svými bohulibými samaritánskými sklony. Dala dítěti plyšového medvěda, kterého předtím vyhrála. No, jak sama říká, být misskou skutečně není pohádka!

Už jen začít svůj status na sociální síti větou „není to pohádka být misskou“ je prostě špatně. Dejme tomu, že z toho titulu půvabné blondýnce skutečně plynou jakési povinnosti, rozhodně však „bytí misskou“ nepatří do kategorie „prací“, u kterých se bůhví jak nadřete.

Lepší se podobných výroků zdržet. Úsměvnou větu bychom však přešli, kdyby nenásledovala ta další.

„Snažíte se pomáhat druhým, tak jako já. Vyhrála jsem první cenu – plyšového medvěda a darovala ho neznámému dítěti, když vím, že mu medvídek udělá větší radost než mně.“

Kristýna je rozenou samaritánkou. Dokázala to na svém Instagramu.

Kristýna je rozenou samaritánkou. Dokázala to na svém Instagramu.

Myslíte si, že je to psané v sebeironii? Mýlíte se. Kristýna svá slova myslí opravdu vážně.

Ano, skutečně ji šlechtí, že věnovala dítěti plyšového medvěda, kterého těsně předtím zadarmo získala, ale i tak to působí zvláštně takový čin prezentovat jako příklad dobročinnosti ostatním. A navíc veřejně na sociální síti!

Každý slušný člověk čas od času takovou drobnůstku udělá a nikde o tom rozsáhle nehovoří.

Její počin lze srovnat například s koupí časopisu Nový prostor, darováním pugetu květin, protože se vám s ním nechce dalších několik hodin tahat, nebo lístků do divadla, kam nemůžete dorazit. Drobnost, kterou uděláte, protože se vám to hodí a jiného potěší. Nic výjimečného.

Káže vodu pije víno?

I jiné příspěvky Kristýny Kubíčkové jsou velmi duchaplné.

„Není to jediná věc, kterou jsem udělala v něčí prospěch a i tak si vás vezme člověk do pusy, který nikomu nepomohl ani nezlepšil den, a myslí si že je frajer/ka,“ dodala blonďatá modelka zhrzeně.

Pokud Kristýna skutečně samaritánsky rozdává radost a smích, má naši plnou podporu, ale prezentovat se darovaným plyšákem...? V jejím příspěvku už chybí jen jediné. Světový mír!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:19 26. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Haha
  28
 • Super
  10
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat