jít naiDNES.cz

Hvězda Ordinace Kristýna Janáčková: Postelové scény mi nedělají dobře

Herečka je plná pozitivní energie. | foto: Pavel Dvořák

Drobnou herečku Kristýnu Janáčkovou (37) si diváci pamatují především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hrála pořádnou mrchu. Dokonce si tam „střihla“ postelovou scénu s Radimem Fialou alias doktorem Hanákem. Jak na to vzpomíná? Kam až by došla s nahotou? O tom se rozpovídala před kamerou Expresu.

S pohlednou herečkou Kristýnou Janáčkovou jsme se sešli na křtu knihy básní hereckého kolegy Petra Baťka, se kterým ji pojí velké přátelství. Proto se stala jednou z kmoter unikátní sbírky poezie.

Pak si na nás udělala čas, abychom si sedli a před kamerou si popovídali. Řeč přišla i na nahotu a postelové scény. Jaký na ně má vlastně názor?

„Uznávám, že postelové scény prostě do filmu či seriálu patří, ale podle mě by se s tím nemělo moc plýtvat, pak se to moc okouká,“ rozpovídala se herečka pro Expres.

Ta si sama zažila milostné scény v Ordinaci, kde byla partnerkou charismatického doktora Hanáka. A nebylo jí to vůbec příjemné!

„I když mám Radima (Fialu) velmi ráda a zůstali jsme po mém odchodu z Ordinace přáteli, tak jsem si to vůbec neužívala. Když je v malé místnosti několikačlenný štáb za vámi, tak jste sakra nervózní. Já se snažím být nejlepší, aby se to nemuselo opakovat,“ řekla se smíchem Kristýna.

Ta by nešla ani do toho, kdyby dostala dobře zaplaceno za to, že by byla v pánském časopisu odhalená.

„Vím, že je to pro ženy asi většinou pocta, že jsou na titulní straně Playboye, ale já jsem na tohle moc cudná. To by ani peníze nezaplatily,“ dodala se smíchem.

Prý na ni manžel vůbec nežárlí, dokonce se na ty milostné scény kouká a porovnává je s realitou. „A to se stydím asi nejvíce,“ uzavřela vyprávění sympatická herečka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:33 5. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  41
 • Tvl
  26
 • Haha
  22
 • Sladký
  21
 • Trapas
  20
 • Cože
  18
Komentáře

Mohlo by vás zajímat