Herečka Boková osahávala manžela Geislerové: Výměna názorů, pak rázný odchod!

Kristýna Boková se na večírku po premiéře filmu Toman měla ke Zdeňku Janáčkovi. Jeho manželka Aňa Geislerová si to s ní vyříkala a svého muže pak odvedla! | foto: Profimedia.cz

Herečka Kristýna Boková se na večírku po premiéře filmu Toman pěkně rozparádila. Pár skleniček stačilo k tomu, aby odhodila zábrany a vyjela po manželovi Ani Geislerové! Nejenže se Zdeňkovi Janáčkovi pověsila kolem krku, ještě ho poměrně dlouhou dobu přímo před zraky jeho ženy pevně držela za zadek. Geislerová si pak kolegyni vzala stranou a svého partnera následně raději odvedla domů!

Láskyplná objetí, hlava položená na rameni, a především neposedná ruka svírající několik vteřin jeho zadek. Kdekdo by si řekl, že herečka Kristýna Boková (37) tvoří se Zdeňkem Janáčkem (40) pár a je do něj až po uši zamilovaná!

Jenže Janáček je ve skutečnosti manželem její kolegyně Ani Geislerové (42). Ani to ovšem sympatické herečce nijak nebránilo v tom, aby se během večírku po premiéře filmu Toman přímo v její přítomnosti po Janáčkovi doslova plazila.

A proti srsti nebyla přízeň Bokové ani jemu. Několikrát herečku chytil nejprve kolem ramen a posléze i za pas. 

Boková se po Janáčkovi plazila a chytala ho za zadek. Přímo před jeho ženou!

Boková se po Janáčkovi plazila a chytala ho za zadek. Přímo před jeho ženou!

Přítrž jejich flirtování musela učinit až samotná Geislerová, která si svou zjevně podnapilou kolegyni vzala stranou a s největší pravděpodobností si s ní celou situaci vyříkávala.

Geislerová si to s Bokovou vyříkala.

Geislerová si to s Bokovou vyříkala.

Jak se ovšem zdálo, jejich rozmluva k ničemu nevedla. Geislerová si totiž krátce nato svého muže odvedla, a to dost rázným krokem. Za ručičky se rozhodně nevedli.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:12 3. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  74
 • Super
  21
 • Tvl
  16
 • Trapas
  13
 • Cože
  12
 • Sladký
  12
Komentáře